Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek még lehetek focista?

Szerintetek még lehetek focista?

Figyelt kérdés
A mai nap betöltöttem a 17-et, és egyre jobban bennem van, egy álom, egy dolog amit mindig is akartam de sose úgy éreztem úgy hogy elég jó lennék. Nos, a fociról lenne szó. Hobbiszinten mindig fociztam gyakran kijártunk haverokkal azaz kb. minden hétvégén, általános iskolában is minden tesin volt foci plusz 4 óra fociedzés amikre mindig bejártam. A tesitanár rengeteget látott bennem. Szerinte a középpályán erős voltam versenyeken is, volt hogy az ellenfél edző odajött gratulálni, és tényleg nagyon jól esett mert én a lelkemet, a szívemet, mindenemet beleadtam minden meccsbe, sose adtam fel. Ha kikaptunk egy torna-meccsen nagyon rossz kedvem volt mindig de újra felkeltem és nem bírtam abbahagyni. De viszont csapatban sosem fociztam még. Én úgy érzem csapatjátékban vagyok erős, jól passzolok és sokat, de gyorsak a cseleim is, néha elveszítem a labdát de nem hagyom ott, és minden labdáért megküzdök, én kapu előtt is inkább lepasszolom egy biztosabb szituba a csapattársamnak, nem szoktam "önzőzni" csak mikor megindulok. Jó technikám van szerintem, meg jól dekázok, régebben rengeteget gyakoroltam, mindennap szinte. 300-400-ig eldekázgatok kb. Szóval jól át is tudom venni, nem vagyok lassú sem. 178 cm vagyok és kb. 65 kg. Szóval viszonylag kicsi. Ez lehet hátrány, de jól eloszlik a súly meg bírok nagyobbak ellen is labdát tartani. Viszont borzasztóan fejelek, és nem szeretem elvállalni kapu előtt, azaz hogy nem szoktam ralőni egy nem biztos pozícíóból. Nem szoktam fetrengni, de ha cselezgetek sokszor jól felrúgnak, semmi színészkedés. Szerintem hamar tanulok, és ha pl. tesitanár elmondja a hibámat akkor próbálom legközelebb nem elkövetni megint. Nagyon nem szeretek kikapni. Szerintetek így mennyi esélye? Nagyon elszeretném érni az álmaim. :( Köszi a válaszokat.

2020. ápr. 21. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Megyébe simán
2020. ápr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
MB1-2-ből mennyi pénzt lehetne kaszálni szerinted?
2020. ápr. 22. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:

NB2-ben 140-185 e

NB1 kisebb csapat 195-220

Nagyobb 250-350 havi fizetés.

2020. ápr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó azért nagyon nem

NB1-ben 1,8 millió ft az átlagfizetés.

A jobbak 10 milkát is simán megkapnak.

2020. ápr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!