Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Liverpool hogy kerül a...

A Liverpool hogy kerül a Premier Liga első helyére?

Figyelt kérdés
Még egy ilyen gyenge csapatot se láttam amióta angol bajnokság létezik, ezek hogy lehetnek az első helyen? 13. helyezett Evertonnal 0-0? Legalább 8 gólt kellett volna lőni nekik. Hogy lehet hogy nem a Manchester City vagy a United az első? Azok még gólt is tudnak lőni...

2020. jún. 21. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt is vedd figyelembe hogy a vírus miatt nem volt három hónapig meccs és csak most indult újra a bajnokság. Azért az nagy kihagyás még egy profi sportolónál is. Nem könnyű visszarázódni az első meccsen ráadásul idegenben. De amúgy én is Liverpool győzelemre számítottam.
2020. jún. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez ugye valami vicc kérdés?

Tavaly márciusban is volt egy 0-0-ás döntetlenjük, úgy, hogy elöl Salah, Mané, Origi kezdett... Akkor mi történt? Ráadásul akkor normális keretek közt, folyamatosan zajlott a bajnokság, most meg volt egy pár hónap kihagyás. Azt se felejtsd el, hogy ez egy városi derbi, azok soha nem annyira egyszerűek. Ma este lesz a M. City-Burnley, gondolom sokan City gólparádét várnak, én meg inkább vendég gólt.

2020. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

3.5 hónapos kihagyás után, egy eldőlt bajnokságban elmentek az Evertonhoz, akiknek ez a meccs a szezon legfontosabb meccse (városi rangadó).


Mindentől függetlenül szétverték az angol bajnokságot oda-vissza. Nem ettől lesznek szarok... A vereségük meg a Watford ellen volt, az is a történelem leggyengébb csapatává teszi őket?

Én azon a meccsen buktam egy 50-est. Túltettem magam rajt. Holnap jobb lesz neked is... :)

2020. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol voltál az előző egy évben? Az hogy PL-t nem néztél az biztos. A tulajdonos, Klopp, a játékosok és a szurkolók egységének köszönhetően.De hogy válaszoljak a kérdésedre 27 győzelemmel, 2 döntetlennel és 1 vereséggel 20 ponttal vezeti a tabellát.
2020. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hatalmas csöves lehetsz. Cummantsd le a Unitedet.
2021. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!