Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek idén ki kapja az...

Szerintetek idén ki kapja az aranylabdát? Messi? Forlan? Iniesta? Xavi? Vagy más?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Forlan, Iniesta vagy Sneijder kapja :D Én az utóbbinak drukkolok. Ezek közül a VB-n Forlán és Sneijder is 5 gólos volt, de Sneijdernek nemis a gólgyártás a dolga, hanem az irányitás. Én SNEIJDERnek drukkolok :D
2010. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
fél év van addig vazz még annyi meccsük lesz
2010. aug. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Xavi,Robben,Snejder vagy akár Forlán,de Messi és Rooney szerintem kizárt egy ilyan vb után.DE nekem ezek közül egyik játékos se olyan tul szimpi,majd talán jövőre az Özil...
2010. aug. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A Forlan, Xavi, Iniesta, Villa, Sneijder ötösből kapja valaki szerintem. Konkrét nevet nem tudnék mondani, de remélem, hogy Villa és Forlan közül lesz valaki a befutó. Villa nem szorul különösebb magyarázatra, nélküle nem jutott volna VB-címig a spanyol válogatott. Forlan viszont mind az Atletico Madridban, mind a VB-n kiugró teljesítményt nyújtott. Játékban szerintem mérföldekkel Sneijder előtt jár.
2010. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Forlan=)Ő a legjobb!
2010. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem Messi! :)
2010. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
sztem én nyerem
2010. aug. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!