Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik jelenlegi világklasszis...

Melyik jelenlegi világklasszis futballistáról tudnátok elképzelni, hogy a visszavonulása után világklasszis edző lesz?

Figyelt kérdés
Mint például Zidane, vagy Beckenbauer. Én például anno Giggs-ről, Lampard-ról, és Lahm-ról gondoltam hogy nagy edzők leszek, ezek közül Lampard eddig jó úton halad. Azért nehéz ezt a játékos aktív pályafutása alatt kiszűrni, mert nem elég érteni a játékhoz, nem elég vezérnek lenni, és nem elég taktikusan és elmésen gondolkodni, hanem ezt a három tulajdonságot egyesíteni kell. Én meg voltam győződve hogy Lahm ilyen lesz, mert ő minden poszton helyt tudott állni, taktikus volt és csapatkapitány, de eddig kb semmi hírt nem hallottam róla hogy ilyesmivel foglalkozna.

2020. júl. 24. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem az határozza meg hogy egyéni pályafutása alatt mit tett le az asztalra.
2020. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iniesta
2020. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es, tudom, épp ezért nehéz megmondani. Például Messiből egyáltalán nem hiszem hogy valaha edző lesz, de Ronaldo-ból sem. Viszont lehet hogy egy De Bruyne nagy mester lesz, mert elég sok poszthoz ért.
2020. júl. 25. 02:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább személyiségi kérdés. Kell hozzá jó nagy adag önfegyelem, motiválási képesség, stressztűrés, és utána jön a szakma, ami még inkább tanulható.


Baslerről tudtam volna elképzelni például, ő edző is lett, de nevenincs csapatoknál még nem jutott feljebb.

2020. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Giggsnek amugy eleg jol megy,most epp Wales szovetsegi kapitanya

Sztem De Bruyne jo edzo lenne,sok poszthoz ért

Ibra jol tudna motivalni a csapatat,o se lenne szar edzo

2020. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyar szinten Hajnal is simán
2020. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nem nagyon lesz mostanában, mert a játékos és az edző más-más kvalitásokat kíván. Nagyon nehéz ezek között átjárni, kiváltképp ebben a modern világban, főleg amikor egy játékos (sztárokról van szó...) 100ezer €-kat keres hetente. (ez kb annyi, mint mi magyarok fél életünkben keresünk..)


Aki jó focista, szerintem nem lesz jó edző, jó edzú meg csak "nem jó" focistából lesz.


Persze ez csak egy vélemény...

2020. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!