Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek melyik focicsapat a...

Kinek melyik focicsapat a kedvence és mióta? Ezenkívül volt akinek már több kedvence is volt? És miért a jelenlegi csapat a kedvenc . Mi tetszik benne mi az ami más csapatban nincs meg? .

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Fradi.
2018. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NorbertDahlgren ***** válasza:
100%
Bayern München és német válogatott. Mindkettő csapatként működik, nem a klasszikus világsztárokból vannak összerakva, néhány kivételtől eltekintve, főleg a Bayernnél, de mégsem agyon ajnározott pávákkal van tele, hanem olyan játékosok alkotják, akik meghalnak a pályán, a végsőkig küzdenek, soha nem adják fel, a csapatért küzdenek, nem pedig saját magukért. Nem a fodrászuk alkotásairól lesznek feltűnőek, vagy a színészi teljesítményükről, hanem pl. van egy játékos, aki passzol 90-et egy meccsen, és abból 87 pontos... Szerintem ezt hívják teljesítménynek. A begyötört, betuszkolt gól is ugyan annyit ér, mint egy ollózós, vagy egy "mindenkit kicselezős". Ezzel azt akarom írni, hogy nem mindig a legszebb, amit csinálnak, de eredményes. Mindkét csapat esélyes bárki ellen bármilyen szinten, még akkor is, ha épp nem megy úgy a játék. Mert akarnak, teszik a dolgukat, küzdenek, fegyelmezettek, és rend van a fejekben és minden téren. A német utánpótlási rendszer meg hát önmagáért beszél, lásd a 2017-es Konföderációs kupát. Engem az lenyűgözött, hogy egy olyan csapattal megnyerték azt a tornát, úgy hogy előtte mindenki leírta őket, meg szidták a Löwöt, hogy nem veszi komolyan a tornát. Ehhez képest nem akármilyen játékkal szépen elvitték az aranyat.
2018. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%

Fradi szurkoló vagyok, még óvoda előtt itthon énekeltük apámmal meg bátyámmal a Fradi nótákat, aztán 7 évesen meccsekre is jártunk már.

A Fradi mellett Glasgow Celtic és Hibernians szurkoló is vagyok az ír ismerőseim, barátaim kapcsán

2018. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itthon a Vasas, mert arról a környékről származom.

Külföldiek közül a Liverpool, mert tetszik a himnuszuk, címerük, stadionjuk, jó az egész klub mentalitása és rokonok laknak ott kint, voltam már élőben meccsen.

2021. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!