Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kb 2-3eve keziztem azóta...

Kb 2-3eve keziztem azóta elkoltoztunk egy másik városba és abba hagytam .Most újra szeretném kezdeni.Beilleszkedessel nem lenne bajom csak azért mégis fura .Es az a baj hogy nem hiszem h bírnám az edzéseket annyira.Lenne értelme újra menni ezután is?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 09:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Őszintén nincs kedvem beilleszkedni megint mert elég volt már nekem az iskola is persze semmi baj nem volt .esetleg tudnátok valamiben segíteni nekem hogy biztosabb legyek a döntésembe?
2020. aug. 9. 09:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában, ha valaki elkezd egy sportot, azt vagy maga a sportolás vagy a közösség miatt teszi. A leírtak alapján nálad inkább az első játszik. Mennyire hiányzik a kézi? Mennyire érzeted jól magad, mikor játszhattál? Valami mást kipróbálni, ami inkább egyéni? Ha tényleg elszántnak érzed magad, hogy szeretnéd újrakezdeni, ne a társaság legyen az ami megakadályoz, főleg ha menne a beilleszkedés. Az eléjén nem baj, ha nem bírod annyira az edzéseket, idővel úgyis javul az erőnléted.
2020. aug. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!