Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha megye3-ban játszok akkor...

Ha megye3-ban játszok akkor nem fogok tudni játékvezetni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy foci bírói tanfolyamot csinálni, ilyen másodállásnak, aztán ha tetszik akkor kitudja mi lesz, mehetek akár feljebb is.

Csak én most megye3-ban játszok. Abba hagyni nem szeretném a focit, feljebb igazolni sem szeretnék, feljebb jutni van esély, de nyilván ez nem biztos...

28 éves vagyok, most vagyok úgy, hogy tudom hiba lenne abbahagyni a focit. Viszont most lenne "felesleges" pénzem és időm elkezdeni a bíráskodást, hogy akár mire szögre akasztom a cipőt addigra beindítsam.


Szóval hol is tudok vezetni egyáltalán ha megye3-ban játszok? én arra gondoltam hogy csak másik megyében lehet.



2020. okt. 4. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni összeegyeztetni a kettőt. Ráadásul pont megye3-ba kezdenél bíróként, ahol nem vezethetnél, mert ott játszol. Utánpótlás meccseket elméletileg vezethetnél, viszont nem fognak a két szép szemedért mindig csak azokon a napokon mérkőzésre küldeni, amikor nem játszol meccset. Szóval azt mondanám, hogy a bírói és a játékos karriert nem lehet összeegyeztetni.
2020. okt. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!