Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Írták egy cikket a Fradi...

Írták egy cikket a Fradi Barca meccsről. Mennyire igaz?

Figyelt kérdés

Azt mondták hogy ilyen olyan tagok vehetnek elösszőr jegyet.

Ha csak így simán szeretnèk venni egy jegyet hogy mèg nem voltam meccsen mennyi az esèlye hogy lesz is?

Fradi-Barca meccs.


2020. okt. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Barcelona és Juventus elleni meccsekre kb 0-val egyenlő az esélye annak, hogy "sima" nézőként jegyhez jutsz.
2020. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos, nézzük csak...

Per pillanat nem tisztázott, hogy a Fradi-pályán vagy a Népstadionban lesz-e a meccs. Az egyik kb 7000 a másik kb 20000 embert tudna fogadni.

Az teljesen normális, hogy minden klub előnyben részesíti azokat, akik bérlettel rendelkeznek. Nem tudom, most pontosan ez mennyi, de amikor volt erről infóm, akkor ez 3500 körül volt (régi stadion). Nagyon valószínű, hogy ők egytől egyig el fogják vinni a jegyüket.

Emellett nyilván lesznek mindenféle csúsztatott jegyek, szerintem az + 1000 tiket. A fennmaradókra fog versenyezni a nézőközönség.

Szerintem egy nagystadiont megtöltene simán a katalán csapat, azaz 100ezren tutti ki akarnak menni, vagyis 3ezer / 100 ezer = 3%, avagy 15ezer / 100ezer = 15%.

2020. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Puskás ba lesz.

Azt mondták èves bèrlet 30.000Ft

2020. okt. 6. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Az esélyek azért nem így működnek, nem sorsolnak jegyet, ezért ez egy teljesen invalid kalkuláció.


Amúgy nagyon esélyes a sorbanállásos rendszer a nagy érdeklődés végett. Szóval ahogy elkezdik árulni a jegyet, azonnal lépj majd be és attól függően, hogy milyen gyors voltál, talán lesz jegyed. Ergó nem baj ha nem voltál meccsen, válts ki egy szurkolói kártyát és legyél a gép előtt végig.

2020. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az októberi és novemberi meccsek itt lesznek a Puskásban, vagy idegenben?
2020. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!