Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha ma nyer a válogatott...

Ha ma nyer a válogatott Oroszországban akkor az már 1000%,hogy a siker hátterében bunda áll?

Figyelt kérdés

Ígyis már sokan a szerb meccsen gyanakodtak.

De mi lesz ha most is nyerünk?



2020. okt. 14. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, "1000%"!!!


Mennyi ostoba ember van...

2020. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Pont fordítva, ha most nyernek akkor tényleg tudnak valamit, mivel az oroszokat nem tudjuk lefizetni hogy lefeküdjenek (így is mindent tőlük veszünk kb). Azt el tudom képzelni hogy múltkor kaptak annyit hogy második félidőre visszavegyenek mert már 3 góllal vezettek. Ha viszont ez egy méretes zakó lesz (mondjuk 5-0) akkor az előző pár meccs bundáskenyér volt.
2020. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Áhh, értem, tehát akkor most kiderül az igazság.


#1 Ne minősíts ostobának, egyszerűen csak nem értek a focihoz és fogalmam sincs manapság milyen értéke van a "fair play" - nek. így könnyen befolyásolható vagyok az adott témán belül. Mivel a szerb győzelem után többen azt mondták, hogy meg volt bundázva a keretünkre és a játékminőségünkre hagyatkozva így már elkezdtem én is kételkedni benne.

2020. okt. 14. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
0:0-ás döntetlen lett! Na akkor most mi van?
2020. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ők is fizettek meg mi is, gondolom
2020. okt. 14. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Kinek? Egymásnak? :Ddd
2020. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom mindketten le akartuk fizetni egymást, így végül senki nem fizetett senkinek hanem kezet ráztak egy x-ben.
2020. okt. 15. 00:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!