Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek a Fradi megfogja...

Szerintetek a Fradi megfogja tudni úgy picsázni a Barcát, hogy visszasírják a 8-2-őt?

Figyelt kérdés

Szerintem sima.

Ti mit gondoltok?



2020. okt. 15. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem fogják...
2020. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ismét egy nagyon humoros kérdés ebben a témában... 😒
2020. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért lenne humoros?


Teljesen komolyan gondoltam.

2020. okt. 16. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

És azt te el is hiszed hogy a Fradi akármelyik csapattal partiban lesz?

A Kijev is túl nagy falat, nemhogy a másik kettő.

Szálljunk már le földre és gondolkozzunk épp ésszel. Hiába jutottak ki, örüljenek egyáltalán ha pontot szereznek. Nagyon gyenge a magyar csapat bl szinten (már ha lehet magyar csapatnak hívni)

Nem lesz itt semmi barca véres mint ahogy itt pár elszállt szurkoló hiszi.

Ez egyedül a játékosoknak és a tulajdonosnak jó. Felveszik a nagy pénzt azt kalap.

2020. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd nehogy a Fradi sírja vissza... Mikor Ronaldo egymaga egy ötöst rámol be nekik - egy félidő alatt.

Nem is tudom ezek a kérdések hogy születnek - már ha tényleg komolyak -, tényleg van aki egy másodpercig is komolyan veszi hogy bármelyik csapat ellen (még akár az ukránok ellen is) lesz egy másodpercig esélye a Fradinak? Nem egy kategória az a csapat a Barcával meg a Juvéval, az is kisebb csoda hogy kijutottak. De az éles csoportkör más kávéház lesz, szerintem ha az ellenfelek komolyan veszik a meccseket, 5-6 gól simán kinéz amit berámolnak nekik, ha nem több.

2020. okt. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:(
2020. okt. 17. 23:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Barca drukker vagyok több mint tíz éve. Az a nyolc kettő nagyon égés volt, viszont azért akkora különbség nem volt a csapatok között. A barca olyan már mióta, hogy néha nagyon gáz, néha nagyon jó. Szerintem egy Juventusnál erősebbek most, nemhogy a Fradinál. Hogy akarná őket legyőzni a Fradi? Szerintem a Fradi nagyon beáll majd védekezni, ha a Barca a szarabbik formájában lesz, mondjuk 3 gólig jut, ha előveszik a csúcsformájukat, akkor hatig lazán, ha nem több. Arra vagyok kíváncsi, hogy a fardisták mennyire bírják majd erőnléttel a végéig. Emlékszem a Real ellen az Atletico egyszer sokáig bírta, majd a végénél tökre kimerültek. A Fradi szerintem hamarabb kifog, talán akkor mennek majd a gólok futószalagon.
2020. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Illetve azon a meccsen volt akkora különbség a csapatok között, viszont alapjáraton nem volt akkora, csak azt a meccset elcseszték. Esélyesebb volt a Bayer, viszont nem 8-2 szinten, hanem mondjuk 3-2 szinten.
2020. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A Fradi számára egy-egy döntetlen is bravúr lenne.
2020. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!