Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Liverpool vagy Manchester City?

Liverpool vagy Manchester City?

Figyelt kérdés

Melyik csapat a jobb szerintetek?

(Foci)



2020. okt. 20. 17:36
A kérdező szavazást indított:
Liverpool
Manchester City
A foci sz*r, és most szeretném hogy tudd hogy lenézlek
31 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom, de azt hiszem ennek a két csapatnak volt valami nagyon fontos meccse cirka 30 évvel ezelőtt, melyet az 1997-es Feverpitch című film feldolgozott. Maga a foci engem nem érdekel egyáltalán, ezután a film után meg főleg nem is fog. Én magam se értem, miért néztem végig, mert baromi unalmas volt, de legalább a retro angol kisvárosi közeg bejött.


Na mindegy, csak gondoltam írok ide egy olyasfajta választ, melyre nem számíthattál, és ami egyből eszembe jutott a kérdésed láttán. Arra leszek kíváncsi, hogy mennyire leszek leszázalékolva az elvakult focidrukkerek által.

2020. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Liverpool! Több bajnoki és BL cím...alap
2020. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.: 0% Vagy szóval eléggé
2020. okt. 20. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
#1 -> #3 Most, hogy elértem végre ezt az achievementet, hogy 0%-ot kaptam egy válaszomra, végre eláshatom magam teljes szégyenemben, mert bizonyára ennél nagyobb bajom úgy se lesz soha. Mondjuk a kérdés is kb. ennyi értelemmel rendelkezett, mint az én válaszom, azon csodálkozom, hogy a két focicsapat szurkolói nem vesztek itt össze a kérdés alatt.
2020. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szégyeld magad. Ezzel a válaszoddal egyértelművé vált, hogy te egy csöves vagy az Árpád híd alól, kajáért csövezve. Szégyen 😂⚽️
2020. okt. 20. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg fej fej mellett haladnak, de a történelme alapján a Pool jobb
2020. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!