Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Röplabdában mit jelent a center?

Röplabdában mit jelent a center?

Figyelt kérdés
Olvastam egy két helyen és úgy jött le nekem, hogy részben egy csali szerepet is játszik, szerintetek jól gondoltam?

2020. okt. 28. 21:58
 1/3 anonim válasza:

Többnyire a blokkolásban profik.

Persze csalinak is jó és nem árt ha tud ütni is.

De az a lényeg, hogy minél többet megfogjon a hálónál.

2020. dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

(Nem vagyok profi, és lehet, hogy nem jó értelemben használom a szót, de azért ne oltsatok szét nagyon XD )

Mi edzésen azt hívtuk centernek, mikor úgy álltunk/ cserèltünk be, hogy a feladó valamelyik első-szélső pozícióból adott fel, és az első-közép ütött

Arról h csali-e, (továbbra se vagyok profi játékos, de) szerintem minden ütő csali is, mert már attól is valamilyen szinten csali leszel, hogy akkor is ugrasz, ha nem neked jön a labda, csak hogy megtéveszd az ellenfelet

2020. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi egy posztnak vesszük. Az első középső helyet hívjuk centernek, ahol a feladó áll.
2020. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!