Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fogadtam az FTC-Juventus...

Fogadtam az FTC-Juventus meccsen, 2 tételt játszottam meg és csak az eggyik jött be, amelyik bejött annak a szorzója 2,09-es amelyiket meg nem sikerült annak meg 1,45-ös, összesen 2000Ft értékben. Mennyit nyertem így?

Figyelt kérdés

2020. nov. 5. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kettes kombinációban raktad, akkor semennyit, ha 1000-1000 forintot tettél mindkettőre külön-külön, akkor 2090-et.
2020. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha külön raktad egy.-egy ezressel, akkor az összesített nyereményed 90 Ft, mivel a 2,09-cel nyertél 1090 Ft-ot, ellenben elment a másikon egy ezresed.
2020. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg külön szelvényen játszotta meg a két tételt mivel ugyanarra a meccsre két különböző fogadást nem lehet kötni egy szelvényen.
2020. nov. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!