Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociban tényleg volt olyan...

Fociban tényleg volt olyan szokás régen, hogy gól után nekiálltak csókolózni egymással a játékosok? Ez nem egy kicsit undorító?

Figyelt kérdés

Első megjegyzésem: Alapvetően nincs bajom a melegekkel. Viszont a focisták nem azok (vagyis biztos van köztük, de náluk se így működik, hogy akkor azonnal élvezet bármilyen más férfivel csókolózni). Akkor hogyan tudtak csókolózni egymással? Ez undorító, senkinek nem jutott eszébe közölni, hogy "fúúúúj" és hogy "Talán ezt nem kéne!" ( https://www.youtube.com/watch?v=KzR8pWQS5Hg - rövid paródiája egy zseniális filmben)


Amcsi fociban meg olyat láttam, hogy az elöl álló játékos fenekének feszült térdelve a mögötte lévő. Ez is olyan bizarr a számomra, én már a bakugrást is bizarrnak éreztem gyerekként.



#fúúújjj #ez undorító #beteges dolog erre rávenni embereket
2020. nov. 30. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A magyar nyelvben egyértelmű a különbség, a csókolózik, és a megcsókol között.

Futballistákat nem láttam soha csókolózni, az valóban megtörtént, hogy a gólöröm hevében arcon csókolták a gólszerzőt, de amit bevágtál videót, az annak a paródiája.

A jellemző gólöröm egyébként nem ment túl azon, hogy egymás nyakába ugrottak a játékosok, vállon veregették a gólszerzőt, ami mostanság is jellemző.

2020. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A brazil játékosok szoktak anno mindig, de ez nem csók. Egyszerűen benne van a dél-amerikai temperamentumban, ez náluk simán belefér. A kupát is végig szokták csokolgatni mind a tizenvalahány játékos szétnyálazza. A legtöbb nem hagy fel vele csak azért mert Európába jött játszani.
2020. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Amcsi fociban meg olyat láttam, hogy az elöl álló játékos fenekének feszült térdelve a mögötte lévő. Ez is olyan bizarr a számomra, én már a bakugrást is bizarrnak éreztem gyerekként."

Akkor még nem láttál birkózást, cselgáncsot :)

2020. nov. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy paródia ami egy foci gólörömöt kifiguráz.Hogy jut eszedbe hogy ennek van valóságalapja?

A filmben a csókon kívül történik egy anális közösülés is.Szerinted ez is megtörtént a focipályán?

2020. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!