Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi alapján válasszak magamnak...

Mi alapján válasszak magamnak kedvenc focicsapatot?

Figyelt kérdés

Milyen szempintokat vegyek figyelembe?

Fővárosi csapatok közül szeretnék szurkolni valakinek.



2020. dec. 16. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A vérszurkolók majd azt mondják, hogy nem TE választod, hanem az választ ki téged. :)


De ha már mindenképpen... akkor nézd meg néhány meccsét mindegyiknek, és könnyebben döntesz: melyiknek tetszik leginkább a játéka, melyik közeg az, ami vonz téged, stb.

2020. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fővárosi vagy, és tényleg szeretnél valakinek szurkolni, egyrészt tényleg nézz meg néhány meccset a tévében, másrészt olvass utána a történelmüknek, hátha valamelyik történet megfog. De lehet akár szín szerint is választani.

Ha fővárosi vagy, akkor talán nézd meg, melyik stadionhoz laksz a legközelebb. Bár ha Újpesten laksz, és nem tetszik a lila, akkor az nem biztos, hogy a legjobb választás...



(A #Kőbánya-Kispest tag az nagyon kemény...)

2020. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom ezt a kérdést csak viccnek szántad.

Az nem így működik hogy valaki random választ magának egy csapatot és annak fog szurkolni, pláne nem tesz felé erről kérdést.Az ember érzelmek alapján kezd el szorítani egy klubnak.

2020. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nézem az nb1est, de nincs kedvencem
2020. dec. 17. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Én 9 voltam, amikor valamiért leültem faterom mellé meccset nézni, vélhetően akkor tetszett meg maga a foci is. A mérkőzés egy Barcelona-Bayern München BL negyeddöntő a 2008-09-es idényből, ahol a Barca felmosta a padlót a Bayernnel, 4-0 volt az eredmény Messiéknek. Annyira tetszett az a játék, hogy azóta Barcás vagyok. Cirka 11 éve hungarokatalán vagyok. 🙂 Második csapatom pedig a Milan, őket is 2009 tájékán kedveltem meg, akkoriban játszott ott Ronaldinho. NB1-et ne nézz, mert kiég a retinád tőlük. 😉


Nem lehet csapatot választani, mert ez olyan, mint a szerelem, tulajdonképpen egy vonzódás, nem tudod irányítani. Szimpatizálni persze lehet más csapatokkal is, de full kedvencet nem lehet választani.


Sose fogom a Barcát elhagyni, pedig most rohadtul nem megy a csapatnak, pénzügyi csődről is hallani, ami a mutatott játéknál is rosszabbat sejthet. Én most azt mondom, maradjon meg a klub, mint sem szűnjön meg, vagy járjon úgy, mint a Rangers vagy most a Palermo. Persze, ha a Barcát kizárják a harmadosztályba, én akkor is hungarokatalán maradok.🙂 A Milan mellett is kitartottam, pedig az elmúlt 10 év szörnyű volt, talán most náluk elindul valami.

2020. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Csak a Japánok! Japán kluboknak kell szurkolni! HAJIME!!!
2021. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hajrá Fradi!
2021. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez majd magától fog jönni.

Engem pl 8 évesen kivittek egy Újpest meccsre, azóta örök szerelem🤗😍💜💜


Szóval majd ha elmúlik ez a korona-nyavalya, látogass el egy meccsre, lehetőleg olyanra ahol nem 6 néző van, hanem van normális szurkolótábor is (Honvéd, Videoton, Ferencváros, Vasas, Újpest, Diósgyőr...)


Nem tudom merre fele laksz Pesten, de úgy hallottam a 3. Kerület meccsei is jó hangulatban szoktak lezajlani, a harmadosztály ellenére.


Szóval menj ki egy meccsre!

2021. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Odüsszeusz92 válasza:
A lakhelyedhez legközelebb lévő csapatnak vagy amelyik városrészt a legjobban szereted.
2022. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!