Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyibe kerul egy sajat foci...

Mennyibe kerul egy sajat foci csapatot alapitani? A penzem meg van ra boven de azert szeretnek tudni egy konkret osszeget

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 22:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolso elottinek pedig a varosomban van egy palya amit regen epitettek voltak rajta edzesek es meccsek de mar nem hasznaljak semmire annyi hogy mufuves de azt fel lehetne szedetni es befuvesiteni kispadot kellene megcsinalni meg kis nezetoret csinalni az oltozonek pedig megvennem a kezilabda palyan amit poenbol megcsinaltak de ott porosodik raktarkent mert csinaltak mar km re egy masikat es itt tudnank telen edzeni bent is mert eleg nagy hely van es lenne kulon iroda resze es kondi szoba is
2020. dec. 30. 15:30
 12/15 anonim válasza:
Ha tényleg van 150 milliód, csak akkor foglalkozz focicsapattal, ha azt a pénzt el akarod tapsolni, ide nem értve azt az esetet, ha a Fidesz haveri körnek a tagja vagy. Miért nem viszed a pénzt inkább a tőzsdére? Az amerikai tőzsdén rengeteget kereshetnél vele (Tesla, AMD, Apple stb). Ha tartasz a tőzsdéktől, akkor csak a felét tedd bele.
2021. jan. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ahhh en focista vagyok csak inkabb a sajat elkepzelesemet akarom megvalositani mint sem azt amit az edzom mond vagyis mondott mert mar ott hagytam tehat nem akarok meg tobb penzt inkabb az almaimat akarom elerni fociban
2021. jan. 1. 20:57
 14/15 anonim válasza:
Hát te sík hülye vagy! 150 milliód focistaként? Magyarországon? Ilyen IQ szinttel? Szerintem senki se vesz komolyan.
2023. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ennyi egy megkeseredett embert
2023. aug. 26. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!