Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki, aki kezdo airsoft...

Valaki, aki kezdo airsoft teren, nincs kedve alapitani egy csak kezdokbol allo csapatot? Nemreg kezdtem es meg nem szeretnek egy mar ossze szokott, "profi" tarsasagba betolakodni : ) 23f

Figyelt kérdés

#Airsoft #kezdo airsoft #csaapt
2018. jan. 12. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, ne itt toborozz. A gyakori kérdéseken túl kevesen vagyunk ehhez. Meg írd ki a lakóhelyedet is. Nincs értelme ha a jelentkezők egymástól 200 kmre vannak.


Egyébként semmi szükség sincs rá, hogy be tolakodj. A rendezvényeinken összeszokott társaságok és nem összeszokott csapatok vesznek részt túlnyomó többségben. Értsd a legtöbben sose lépnek be egyetlen csapatba se csak jönnek játszanak, elmennek. NE értsd félre ők nem [mind]kezdők csak éppen ez is tökéletesen megfelel nekik. Így is részeseivé válhatnak a kemény magnak ha rendszeresen visszatérnek. Ha már mindenkinek dereng az arcod, ne adj isten a nevedet is eltalálják 2-3 tévesztés után akkor elmondhatod, hogy törzsvendég lettél. Ez távol áll az összeszokott csapattól, de a társaság remek a játék is az, így minden oké. Ha csapatot szeretnél alapítani hajrá.


Ahol toborozz, nos javaslom a facebookot. az "Airsoftosok" csoportban 6122-en vagyunk. Többet érsz el ott mint itt pár tucatnyian.

2018. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gregoryj Borodin ***** válasza:

Arra a csoportra gondolsz ahol az adminok kényük kedvük szerint bannolgatnak mindenkit?

Inkább felejtse el.

Álljatok össze haverokkal és menjetek játékokra.

Aztán alapítsatok egy csapatot.

2018. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Versus5200 válasza:

Előszőr is hány éves vagy é merre laksz?

Egyépként Pestszentimrén van egy pálya ami paintboll pálya is és ott szokott lenni.A belépő 3000ft és lehet fegyvert bérelni és lehet bb-t is venni. Az emberek jófejek és vannak kezdők is.

2018. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23 vagyok, a kérdésben írtam is. Zugloban lakok Pesten viszont az ismeretségi körömből senki nem játszik, még csak nem is érdeklődik ez iránt. eEgyedül meg nem nagyon szeretnék kimenni játékra főleg, hogy még szinte semmi tapasztalatom nincs, felszerelésről nem is beszélve :D Egyenlőre még csak egy m4 srt26-om van szóval van még mit beszereznem.
2018. jan. 21. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, engem érdekel. 22 vagyok és relative kezdő. irj ram!
2018. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem meg jobban jársz ha tapasztaltabb játékosokkal együtt játszol, tőlük lehet tanulni, több lesz a sikerélményed. Softair.hu fórumon vannak játékkiírások, ott lehet jelentkezni. És nem árt ha előtte beszerzel még 1-2 holmit. Kötelező felszerelés a szemvédelem, de még jobb ha az egész arcodat véded. Kötelező a találatjeltő. Ajánlott teljesen zárt olivzöld ruha és bakancs, azzal a legtöbb játékra elmehetsz. Valamint nem árt 4-5 midcap tár (100-150bb), hogy ne a zörgős high-cappal kelljen menned, így a tárcsere élménye is megvan. Ez mondjuk nem kötelező, csak ajánlott. És egy okos töltő. Ha netán még a gyárit használnád azt mielőbb cseréld le.
2018. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!