Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire volt jó Lothar...

Mennyire volt jó Lothar Matthaus játékosként?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam róla, megnéztem egy pár videót a játékáról és úgy láttam, hihetetlen játékos volt, de pontosan tudom hogy ezek a videók csak az adott játékos legszebb pillanatait mutatják. Szóval, szívesen meghalgatnék valakit aki látta őt játszani, és hogy mennyire volt jó más, hasonló szerepkörű játékosokhoz képest pl. Bastian Schweinsteiger, (őt még láttam játszani és mindíg lenyűgözött), vagy akár Joshua Kimmmich, N'Golo Kanté, Casemiro, stb.


16/F



#labdarúgás #futball #Német foci
2021. jan. 27. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Középpályás volt, jó irányító, belátta a pályát és jó csapatjátékos volt.
2021. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán Platinihez tudnám hasonlítani.
2021. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Korának egyik legjobbja volt.
2021. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagyon jó volt
2021. jan. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én már leginkább söprögető szerepkörben láttam őt játszani, idős(ebb) korában.

Nagyon határozott, elegáns játéka volt, és nagy küzdő volt. Egy alázatos, nagy munkabírású, nem hisztizős futballista.

2021. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolatokban volt a magyarokkal szerette a Hazát-játékosként természetesen jobb volt mint edző-ez a legtöbb visszavonult játékosra igaz
2021. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
perzse az a Bekembaurrel hasonlítani sem lehet-a németeknél a Kaiser volt mindenhol a király a régi elmondásokból Tudjuk!!!
2021. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ.
2021. jan. 27. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

#7#

Beckenbauer játékosként, és edzőként is világbajnokságot nyert.

Talány, hogy miért, de Matthãus korosztályából senki nem lett olyan edző, aki értékelhető eredményt tudott volna elérni, pedig az esélyt többen is megkapták (Klinsman, Völler).

Annak a világbajnokságot nyert csapatnak a játékosai nem lettek eredényes az edzői pályán

2021. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
így igaz a kérdés és válasz egyben tudjuk(sajnos)hogy a futtballt(2x"11en játszák és mindig a németek-nyernek")
2021. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!