Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » AC Milan rajongóktól kérdezem...

AC Milan rajongóktól kérdezem mióta szurkolnak a csapatnak és ki a kedvenc játèkosuk (jelenlegi, vagy règi) a csapatból?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2008 óta.

Még gyerekként kapcsolgattam a tvt és egy Milan meccsen hagytam csak úgy háttérzajként. De mikor láttam milyen focit játszottak, egyből "megtetszett" a csapat. Nyilván néhány focistát ismertem az akkori csapatból, de igazán játszani egyet sem láttam. Utána elkezdtem nézni a többi meccseit, visszanéztem az az előtti BL győztes csapat fontosabb momentumait és csak pislogtam milyen csapat volt előtte.

Mikor a szabadrúgáshoz beállt a Pirlo, Beckham, Ronaldinho, Seedorf 4-es hát nem lettem volna a kapus helyében 😃

Azóta töretlenül szurkolok a csapatnak, ugyan úgy néztem a meccseket a hanyatlás után is. Az álmom hogy legalább 1 meccsre ki tudjak jutni.

Most van egy kis remény hátha láthatok élőben is egy olyan csapatot ami régen volt.

Kedvenc játékosom természetesen Ibrahimovic. A csávó nem is ember, hihetetlen amit leművel ennyi idősen ia.

2021. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kakát sosem múlja felül senki :)
2021. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 2002 óta. 2001 óta nézek focit, de az első 1 évben csak az NB1-et követtem gyerekként. Utána jött a 2002-es vb, majd utána már figyeltem a külföldi bajnokságokat és a Bl-t is. Már a vb-n az olasz és a brazil csapat volt a legszimpatikusabb. Az akkori Milan meg tele volt a két csapat válogatott játékosaival, és ettől függetlenül is, maga az egész klub megfogott. A játékosok, az akkori vezetőség hozzáállása, meg úgy az egész magával ragadott :)

Azóta sok minden történt, de Milanosként láttam 3 Bl döntőt, abból 2 győzelmet, bajnoki címeket, aranylabdás játékosokat..stb. Aztán jött egy nagy hanyatlás, az elmúlt 8-9 év messze alulmaradt a korábbi évtizedekhez képest, de továbbra is megmaradt bennem a szurkolás a Milannak :D

Ahogy az első válaszoló írta, nekem is nagy álmom volt gyerekként/kamaszként kijutni egy Milan meccsre. Ahogy végeztem a sulival és elkezdtem dolgozni, ki is mentem egy bajnokira, aztán még egyre, és még egyre, és még egyre... pár év után már úgy jártam Milánóba meccsre mintha haza járnék...:) Voltam közbe idegenbeli meccsen, semleges pályán játszott olasz kupameccsen. A sors vicces fintora talán, hogy amíg kamaszként álmodoztam arról, hogy egyszer ott lehetek a meccseken addig bajnoki címekért, Bl győzelmekért ment a csapat. Amikor meg már dolgoztam és megtehettem hogy kiutazzak akkor a 6-10. helyen tanyáztak, és Bl helyett is max El volt. 1. számú kedvencet nem tudnék mondani, anno nagyon szerettem Cafut, Nestát, Gattusot, Kakát, és Inzaghit, persze a többieket is, de őket különösen. Később abban a rövid időben míg a Milanban játszott nagyon kedveltem Boatenget. A jelenlegiek közül, talán Donnarumma, Calabria, Theo, Rebic, na meg Zlatan a kedvenc (meg nyilván a többiek is :D)

Talán most kezd alakulni újra valami pozitív irányba, de ez már más téma :)

2021. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!