Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi kell ahhoz, hogy jó röpis...

Mi kell ahhoz, hogy jó röpis legyek?

Figyelt kérdés

eddig nem igazán érdekelt semmilyen csapat-sport, a röpi meg főleg nem, de most már annál inkább

nagyon szeretném elkezdeni, de nem tudom, hogy ez lehetséges e egyáltalán, mert nem vagyok valami magas

előre is köszönök minden tanácsot/ ötletet, hogy hogyan tudnék belekezdeni majd



2021. ápr. 4. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehetség, és szorgalom kell hozzá, plusz jó edzőkkel sokat edzeni.

Arról viszont fogalmunk nem lehet, hogy ezek mennyire adottak, de pl a magasság pont nem alapvetőeb fontos, még a kosárlabdában is előfordulnak klasszisok, akik 170 centiméterre sem nőttek meg.

2021. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szorgalom, fegyelem és tölts minél több időt a sportággal, mert a gyakorlat teszi a mestert. Természetesen túl sok időt ne tölts ezzel, mert magadra is figyelned kell. A sporthoz kell az önfegyelem, a szorgalom, a magabiztosság és a sportszerűség is, mert ha ezek nincsenek meg, akkor véleményem szerint nem mész sokra vele.


A magasság meg semmit sem számít. Egy ismerősöm alig van 170 centi magas és nagyon jól kosarazik. Különben is nem a nyereség a lényeg, hanem, hogy jól érezd magad. Viszont a magasságra visszatérve...

Ez olyasmi, mintha azt mondanák nekem, hogy nem focizhatok, mert lány vagyok. Vagy ha egy fiúnak mondanák ezt, aki balettozik. Most csak felhoztam ezt a példát.

Ha ezt szeretnéd, akkor ne is késlekedj. Ha meg beszólnak neked a magasságod vagy a tehetséged miatt, meg kell nekik mutatni, hogy igenis jobb vagy náluk. Sok olyan sportoló van, akik alapból tehetségesebbek másoknál, de ez nem jelenti azt, hogy egyszer nem leszel jobb mindenkinél.


Ui.:Remélem tudtam segíteni és hasznodra válik a tanácsom.

2021. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindenképp próbáld ki magad csapatban, minnél többször.

A legjobb ha elmész valamilyen egyesületbe, vagy csatlakozol az iskolai csapathoz, ha van. A röplabda csapatjáték, tehét minnél elöbb kell egy csapat ahol mindenki oda teszi magát. És gyakaroloj sokat, egyedül is. Az alapok gyakorlása mindenkinek jól jön. De ahoz, hogy jó röpis legyél kell egy jó edző is. Emelett pedig kitartás, egy jó csapat és az, hogy szeresd amit csinálsz.

2021. máj. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!