Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit tegyek? Szerintetek meg...

Mit tegyek? Szerintetek meg lehetséges hogy kézilabdázó legyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok vagyis ebben az idényben számítok utoljára utánpótláskorú játékosnak.

Igazából most kezdem flefogni, milyen jó lett volna ha már 10-11 évesen is kézilabdázok. Most 18 évesen már nagyon akarnak elvinni csapatok. Pedig én tényleg olyan személyiség vagyok, aki nem adja fel, kitartó és minden nap kezilabdazna ha tehetné. Mit javasoltok ez az utolsó idenyem és ez is veszélyben mert lehet lefújják a vírus miatt.

L/18


2020. okt. 31. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Reménykedj. Sajnos rengetegen úgy gondolkodnak, hogy "még fiatal vagyok, rengeteg időm van bármit elérni", csak épp a másik felét felejtik el a gondolatmenetnek, hogy "de most kell elkezdenem, különben kifutok a rengeteg időből". És igaz ez szinte mindenre. Sokmindenki másnak roszkor jütt a víruspánik, de ezzel sajnos együtt kell élni.
2020. okt. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol játszol ?
2020. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!