Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy történhet meg egy ilyen...

Hogy történhet meg egy ilyen dolog a világ legerősebb futball ligájában? ( La Liga)

Figyelt kérdés
Nem értem meg hogy hogy lehet egy ilyen ligába az hogy valaki csak meg vesz egy meccset a bírótol ( El Clasico.) Ráadásul egy ilyen nagy hírnévvel bíró meccset.... Vagy erről szól a foci? A Real Madridos szattyorral boltba járó bírót csak lefizetik mert rosszul álnak a bajnokságban? A bírók meg vevők rá? Nem ez az első eset hogy meg bundáztak egy meccset pl Atletico-Real 0-0

2021. ápr. 12. 13:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Szar bírói döntések mindig is voltak, főleg a La Ligában ahol legendásan rosszak a játékvezetők.


Megint elment a mixed? XD

2021. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
A kérdésedre a válasz, hogy sehogy. Nem volt bunda.
2021. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

Régen divat volt, hogy a klub, amelyik megvendégeli a játékvezetőt (már önmagában ez a gyakorlat sok visszaélésre adhatott okot), javasolta nekik, hogy vásárolgassanak nyugodtan a helyi plázában a klub számlájára.


Aztán bírótól függött, ezt ki hogyan kezelte. Kihasználta-e, majd "meghálálta-e" a pályán, akár öntudatlanul is? (Az érzelmi adósság is erős motiváció.)


Egy svájci játékvezető mesélte ezt, ő a kollégáival plázázás helyett beült egy kávéra, és együtt jót röhögtek az egészen.

2021. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, már 3 éve abbahagytam a tippmixet az ilyen esetek miatt. Ennyit ér a foci?
2021. ápr. 12. 21:24
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyit? Nyert az egyik csapat. Honnan veszed, hogy bunda volt?
2021. ápr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem ez az egyetlen egy eset amikor bunda volt egy Real meccs...
2021. ápr. 12. 22:23
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem válaszoltál. Honnan veszed, hogy bunda volt? Mintha a Barca javára sose tévedtek volna a bírók..

Aki ezen a szinten bundát szimatol 2021-ben, az rém ostoba és fogalma sincs sem a profi sportról, sem a sportfogadásról. De ha ennyire biztos vagy benne, írd már le, hogy történt ez pontosan? Ki fizetett le kit?

2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A Real Madridos szattyorral boltba járó bíró 2 tizenegyest elhagyott a Barcának és meg se nézte. Nekem és más embereknek is gyanús hogy nagyon tartani kellett a 2-1 es eredményt. Pique is megmondta.
2021. ápr. 13. 09:06
 9/19 anonim ***** válasza:
A meccset láttam, nem az a kérdés, hogy hibázott-e a bíró. "hogy történt ez pontosan? Ki fizetett le kit?" Erre válaszolj.
2021. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szerinted tudom?
2021. ápr. 13. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!