Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor játszik a legerősebb...

Mikor játszik a legerősebb felállásal egy foci csapat?

Figyelt kérdés

Igazábol most jön az igazi kérdésem.A fenti kérdést csak azért irtam,hogy klikkeljetek ide mert kicsit hosszú az igazi kérdésem.Szóval!

Ismertek olyan web oldalt ahol megtudnám nézni az összes csapat legjobb kezdő 11 ét?

Mikor indul egy focimérkőzés,akkor sajna nem tudom megallapitani,hogy az adott felállás erősnek-e számit vagy sem.Remelem ertitek a kérdésemet Koszonom!



2018. febr. 28. 05:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Fuu elég zavarosat kérdeztél.Szerintem ez elég sok dologtól fögg hogy egy csapatnak melyik a legerősebb felállása,a játékosoktól a rendszertől,a edző által ki gondolt taktikától.Weboldalt nem tudok azért elég sok csapatnak ugyanaz a taktikája és a felállása már régóta.Pl én Chelsea szurkoló vagyok nekünk a 3-4-3 a legerősebb felállásunk.Vagy pl a Real Madridnak a 4-3-3.Remélem kielégitő volt a válaszom :D
2018. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!