Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetetlen most aláíratni egy...

Lehetetlen most aláíratni egy mezt Szalai Ádámmal? SOS

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy kedvenc kisfiúm, aki elég boldog lenne tőle, hogyha aláírt Szalais mezben szurkolhatna az EB-n, 8 éves, sajnos őket még nem lehet oltani, így az, hogy ki tudjunk menni, esélytelen :( A mezt már megvettem, de nem tudom van e egyáltalán lehetőség rá, hogy a vírus miatt valahogy aláírást is tudjak szerezni Neki hozzá. Minden ötletet nagyon szívesen fogadok! Azt sem tudom, hogy egyáltalán hol lehetne találkozni vele, így hogy mindenhol kordonok vannak a válogatott meccseken is. Telkiben nem zaklatnám.

2021. ápr. 14. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont, hogy Telkiben lenne a legnagyobb esély arra, hogy aláírja a mezt. Ha elmondod, hogy miért kell, akkor szerintem nagyon szívesen aláírja, Szalait nem úgy ismerem, aki nagyképű lenne. Esetleg az Instagram vagy Facebook oldalán lehetne írni neki, hogy mikor lenne rá lehetőség (válogatott edzés stb.). Vagy még az MLSZ-nek lehetne írni ezzel kapcsolatban, bár ők szerintem nem nagyon foglalkoznának vele. Most így hírtelen ezek jutottak az eszembe. Mindenesetre sok sikert, remélem meglesz! :)
2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem én is, hogy sikerülni fog! Sokat jelentene :)
2021. ápr. 14. 12:20
 3/3 anonim válasza:
Sikerült?
2021. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!