Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elkezdeni röpizni,...

Szeretnék elkezdeni röpizni, de nem tudok magasra ugrani, ezen hogy javíthatok?

Figyelt kérdés

Még csak itthon eddzek egyedül, 170 cm vagyok, de csak 250 cm-t ugrok, ami nagyon kevés. Csinálok ugrógyakorlatokat, eddzek de nem sikerül magasabbra..

Az is igaz hogy nem vagyok egy topmodell alkat (85),talán előbb fogynom kéne és utána elkezdeni az ugrást gyakorolni?

(az olyan válaszokat hogy minek híztál el így, dagadt disznó stb ha lehet mellőzzük, megkapom elégszer, értelmes válaszokra lennék kíváncsi)



2021. ápr. 14. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos olyan kevés az? Ez azt jelenti, hogy 80 cm-t ugrassz. Rákerestem (mivel én nem értek hozzá), és azt mondja a Google, hogy top röplabdajátékosok 85 és 125 cm között ugranak, szóval amatőrként az a 80 nem tűnik annyira kevésnek.
2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyébként túlsúly mellett nem biztos, hogy ilyen ugrálós dologgal kéne kezdened. Szétszedi a térded. (Első voltam)
2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen azóta rájöttem hogy az izületemnek nem olyan jó, csak most annyira örülök hogy tetszik végre egy sport.

Egyébként köszönöm a választ, akkor megpróbálok elsőnek fogyni, utána ugrálni.

(ez igazából mellékes, de feladó szeretnék lenni és ő nem ugrál olyan sokat mint mondjuk egy ütő, max mikor blokkolni/sáncolni kell)

2021. ápr. 14. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:

#5 "Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ."

Ment a jelentés 🤦‍♀️

2021. ápr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem vagy annyira elhízva, ezért ha kicsit fogytál, és úgy érzed, hogy a lábaid bírni fogják, akkor kezdd el erősíteni őket, illetve magát az ugrás technikáját gyakorold. Ha feladónak készülsz, ott a blokkolás miatt kéne az ugrás, de tényleg nem olyan fontos, mint ütőként. Tudok tanácsokat adni, ha gondolod írj privátba, szívesen segítek:)
2021. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 krimifanboy96probuilder ***** válasza:
0%
Úgy tudsz javítani rajta hogy megpróbálsz magasabbra ugrani!
2021. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 remek tanács, gratulálok 🤣🤣🤣
2021. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 krimifanboy96probuilder ***** válasza:
0%
Figyelj segitettem a gyereknek szoval nem kell belekötni
2021. ápr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8 nagy segítség volt mit ne mondjak xdddddd
2021. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!