Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek gáz kedvenc foci,...

Szerintetek gáz kedvenc foci, NBA csapatot szín vagy város alapján választani?

Figyelt kérdés
Régen érdeklődtem a foci iránt. Úgymond volt egy csapat akinek "szurkoltam" de nem igazán voltam rendes szurkoló inkább "divat" szurkoló. Régebben nagyjából tisztában voltam a foci játékosokkal minden ismertebb csapatnál stb. Elszeretnék újra kezdeni focit nézni. Viszont nem nagyon van olyan csapat akit rendesen teljesen ismernék. Hiába nézek meccseket stb nem tudok a rengeteg csapat közül választani. Az én saját butaságom ez de szeretnék mégis valamilyen csapatnak szurkolni. Volt olyan aki konkrétan mez színről vagy város alapján választotta ki azt a csapatot akinek a mai napig szurkol? NBA csapatokról is ugyanez a kérdésem. Bár ez kicsit más téma de mégis olyan nehezen választok egy tényleg olyan csapatot akinél "megszállott" szurkoló lehetnék. Mi a véleményetek?

2021. ápr. 23. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, gáz
Nem, nem gáz
Én is így választottam.
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell rögtön kiválasztani egy csapatot? Anélkül nem lehet nézni? Nézd, aztán egyszer csak azon kapod magad, hogy jobban belelátsz és már szimpatikus is az egyik csapat.
2021. ápr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Az alapján választasz, ami alapján akarsz :). Senki sem fog érte "megvetni". Én nem nézek focit, egyáltalán nem is érdekel, de ha mégis meccset néz valaki a családból, és az egyik csapatnak szép a meze (mondjuk kék :D), akkor őket "választom", úgyse értek semmit az egészből xD. Amúgy annak drukkolj, aki győz XD.
2021. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
az
2021. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én így választottam.

Gyerekként megérintett München aztán kedvenc városom lett, szerettem oda járni, de hogy miért azt nem tudom, egyszerűen szerettem a németeket és Münchent. Aztán elkezdtem nézni a focit, ott a Unitednek drukkoltam, mert szimpik voltak, bevallom őszintén 7-8eves lehettem és papa nézte mindig a focit és mindig az angol liga ment, én meg nem tudtam, hogy létezik német liga is, tudom ciki, de gyerekként az érdekelt milyen legot vesznek, nem a foci, aztán úgy láttam idegen csapatokat is suliban láttam spanyolt, foleg a Barca ment akkoriban meg a Real, aztán összeállt a kép, hogy akkor német is van, na akkor tudtam, hogy München. Évekig egyetlen játékost se ismertem, sőt az eredményeket sem ismertem, de én mindenkinek mondtam, hogy csak a Bayern :D ez persze máig töretlen és ami azt illeti egyáltalán nem rossz, néha felcseszik az agyam, hogy semmi izgalom a német ligaban, de ez van :D de van hogy egy ember miatt drukkolok más csapatoknak is, mint pl Klopp miatt a Liverpoolnak, vagy idén Suarez miatt az Atletinek, örülnék, ha behuznak a bajnokságot és Suarez megmutatná, hogy nem volt méltó a Barcatol az ilyen fajta "kirúgás", pedig mint játékos egyáltalán nem szeretem a harapasai miatt, de attól még jó góllövő.

2021. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb rajongó város alapján szereti a kedvenc (hazai) csapatát.
2021. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!