Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van értelme annak, ha elvégez...

Van értelme annak, ha elvégez az ember egy (foci)edzői tanfolyamot?

Figyelt kérdés

A kérdésemet kifejteném. Mindig is az edzői pálya érdekelt, de féltem belekezdeni, mert az összes ember, akit ismerek, vagy akit látunk nap, mint nap a tv-ben onnan indult, hogy egy adott csapatban évekig játszott, és a visszavonulás után edzősködésbe kezdett. Van focis múltam, de nem tartott sokáig, mert szívproblémák miatt úgy döntöttem, hogy abbahagyom. Nem tagadom, azért az ihlet olyan edzőktől jött,mint pl Sarri, aki nagyon későn kezdett ebbe bele, otthagyta a banki állását ezért.

Egyébként stabil állásom van, de félek az egésztől. Nyilván abban nincs veszély,ha valaki elvégez egy ilyen tanfolyamot, mert maximum nem használja később,de azért feleslegesen sem szeretnék belekezdeni. Ha van rá ráció, akkor inkább gyerekeket szeretnék edzeni, nyilvánvalóan ez is lenne a könnyebb út kezdésből, de nekem alapból is ez a szimpatikusabb út.



2021. máj. 2. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen van
2021. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csináld, ne add fel az álmaid! Persze nem leszel egyből egy NB-s utánpótlás csapat edzője hanem lentről kell kezdeni aztán ki tudja hova jutsz.
2023. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok én nem a kérdező vagyok, nem is szeretnék edző lenni (mozgássérült vagyok)Viszont szeretem a focit és ez érdekelne engem is, edző csak "kiöregedett" volt játékosokból lehet, vagy olyan is van, hogy valAki egyből edzőnek megy, aktiv focis múlt nélkül?
2023. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itthon nem nagyon tudok róla, de külföldön több edzőnek nincs focis háttere.
2023. jún. 20. 16:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!