Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha a chelsea bejut a döntőbe,...

Ha a chelsea bejut a döntőbe, szerintetek mennyi esélye lesz a végső győzelemre?

Figyelt kérdés

A chelsea ugye egyenlőre továbbjutásra áll több idegenben lőtt gólnak hála, a másik oldalon pedig a City talán meginkább arra áll, mivel idegenben nyertek. Személy szerint a holnapi Real-Chelsea meccstől sokat várok, az még elég nyitott, de ha választanom kéne inkább a chelsea.

Guardiolat meg mind ismerjük, ezt ő nem fogja most elengedni, én egy szervezett, védekező cityre számítok.

Szóval tegyük fel, hogy egy Chelsea-Man. City döntő lesz, ahol papíron az utóbbi esélyesebb. Szerintetek mi lesz a Chelseavel? És ki fogja megnyerni az idei szériát?



2021. máj. 3. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Chelsea
Real Madrid
PSG
Man. City
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Kezdjük ott, hogy holnap a PSG-Man. City meccs lesz. Szerintem holnap Mbappé megtalálja a formáját. PSG továbbjutást érzek. A Real Madrid szerintem nem tud majd mit kezdeni a Chelsea-vel. PSG-Chelsea döntő lesz, amit a PSG fog nyerni.
2021. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
City csak egy minimálisabban lenne esélyesebb a Chelsea ellen. Tuchel elég jól rangadózik, az FA kupában is megverte Pepet. A PSG-t én sem írnám még le, a PSG-t is csak egy minimálisan érezném esélyesebbnek a döntőben, akár a Chelsea, akár a Madrid ellen.
2021. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha Ramos is fog játszani a Real Chelsea visszavágón talán még lesz esélye a realnak. És a Chelsea amugy sem eg yvédekező típus csapat. Nem fognak beállni védekezni csak azért mert pont előnyük van! Tuchel is azt mondta hogy a támadásra fognak összpontosítani.
2021. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Ez vicces annak fényében hogy az előző kör második meccsét kb. kapura lövés nélkül hozták le a Porto vagy melyik csapat ellen, annyira "nem állnak be védekezni".
2021. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Én azt mondom ha Ramos játszik viszi a Real a meccset!
2021. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Első, először is bocs, összekevertem. A véleményednek van igazságalapja, Mbappe tényleg nagyon megy mostanság, de szerintem a Citynek legalább olyan jó támadósora van, mint a PSG-nek, akárcsak Pep, Pochettino is variálhat majd. Ráadásul Pepnek nem csak jó játékosai vannak, hanem kiváló taktikai tudása is, ebben talán megelőzi Pochettinot. Szerintem ez a meccs majd úgy fog kinézni, hogy a PSG támad, próbálja megtalálni a lyukat a city védelmén, aki ellentámadásokkal operál majd, amiben azért valljuk be, nem rosszak. Ha a city szerezne egy gólt, már csak tartaniuk kellene az állást. Ugyanakkor a másik oldalon ott van egy bizonyos Neymar, akiben megvan az a faktor ami bármikor eldönt egy meccset, szerintem ez Mbappeben nincs meg, de ő is egy nagyon veszélyes játékos. Szóval vagy egy nagyon izgalmas meccs lesz, vagy egy taktikai csata. Valahogy úgy érzem az utóbbi a valószínűbb.
2021. máj. 3. 16:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Második, teljesen egyet értek. Úgy tűnhet, a chelsea a leggyengébb láncszem a 4 között, de gondolj bele, legutóbb megverték a cityt, a Liverpoolt is, az evertont is, szóval egyáltalán nem rosszak a nagyobb csapatok ellen.
2021. máj. 3. 16:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hát PSG nehezen lesz a döntőben, max jövőre... (mindig csak "majd jövőre" mint az Újpest! :D) a Chelsea ma kivégzi a Realt, azonban ezzel a jelenlegi még veretlen BL keretű City-vel már nem fog bírni, a City a döntőben kivérezteti a Chelsea-t, és végre megérdemelten hosszú idő után megszerzi története 1. BL címét.
2021. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hitte azt mindenki hogy a PSG be fog jutni..
2021. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem abban hittem elsősorban, hogy a PSG tud nyerni, hanem hogy a City (elmúlt évekből kiindulva) képes kiesni. :D Nagy különbség.
2021. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!