Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valamilyen motiváció,buzdító...

Valamilyen motiváció,buzdító rövid szöveget?

Figyelt kérdés

Pároméknak lesz egy videó le vetítve meccs előtt és valami vicces de buzdító szöveget kéne mondani.

Nem csak Én mondom,hanem többen.



2021. máj. 19. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Fiúcsapatnak mondanátok szöveget lányként, esetleg fordítva?


Mert ha belengettek valami extra jutalmat a győzelem esetére, akkor annak lehet motiváló hatása. Már olyan személyesen átadósat...

2021. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs lehetetlen! Jegyezzétek meg a lehetetlen csak annak a fejében van aki maga se tudja hogy mi szép és mi jó az életben a lehetetlen csak egy pont az ismeretlen és a lehetőségek között. Ha van elég bátorságod bármire képes vagy bízz magadban és soha ne hagyd, hogy mások döntsenek a sorsodon csak így lehet győzni. A világ nagyon csúny hely. Tele van olyan emberekkel akik azt akarják hogy ha ők se tudnak valamit akkor te se tudd. Ennyit szerettem volna mondani. Egy a fontos sodródj az árral és soha de tényleg soha ne félj a kihívásoktól.
2021. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!