Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » "Akik mindentől elesnek"...

"Akik mindentől elesnek" játékosok?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy mindentől elesnek, feldobják magukat, egy kis koccanástól majd' kirepülnek a stadionból is. Ilyen játékosok többnyire csak a spanyol, portugál és az egyéb déli bajnokságokban vannak. Nem tartjátok szánalmasnak az ilyen embereket? És még ezekért vannak annyian oda az emberek. Rendben, hogy szép játékot játszanak, de amit csinálnak az nem foci, hanem színészet.
2010. aug. 24. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Csak magukat védik, mivel általában egy ilyen klasszisra ráállítanak 88784545 védőt, így inkább feldobja magát minthogy megsérüljön. Én is ezt csinálnám, és szerintem mindenki. Vagy feldobod magad picit sírnak a balf@sz emberek miatt, vagy lesérülsz és akkor vége a karrierednek. Lehet választani..
2010. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*miatt helyett emiatt
2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemtom, de jókat szoktam röhögni amikor gurgulásznak vagy 20 métert:D
2010. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval nagyon egyetértek.
2010. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olasz, Spanyol, Angol, Német, Holland bajnokságot is szoktam nézni, néha még Argentint is, de ezek közül a legjellemzőbb a szinlelés a spanyolban játszó focistákra. Nemzetközi fronton is lehet látni, hogy hol mennyi a szinlelés. Példának itt van (volt) a Barcelona - Inter meccs, ahos Sergio Buskets szinlelését sikeresen bevette a biró, és kiállitották Motta-t. [link]


De a sapnyolokra ez az érzékenység főleg a 16-oson belül észrevehető, volt olyan, hogy egy játékos a labdára csúszott, elrúgták és ő csak megkoccintotta a másik lábát, de az összerogyott...

2010. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

értem én, de azért egy olyan sérülést nagyon nehéz összehozni, hogy vége legyen a pályafutásának, ilyen volt van Basten sérülése. De a Cheslea - barca meccsen is ugyanezért állította ki a játékvezető Del Hornót, mert messi szó szerint nekiugrott, csak éppen lepattant róla és repült egy szépet...


nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de nekem egy ilyen csapat, ahol oscar díjas színészek vannak ne hírdesse a fair playt. Egyszerűen nem tudom tisztelni az ilyen játékosokat és pont...

2010. aug. 25. 09:54
 7/9 A kérdező kommentje:

+ a játékvezetők is annyira elhisznek mindent, csak éppen azt nem fújják be, ami a szemük előtt történt. Ezeknek szintén kiadnám az útját:Kecskét vezess, ne meccset!


A barcelonát nem szerettem, de tiszteltem régen, amikor még a mindenáron gólt szerezni korszak volt, nem a mindenáron elesni a 16-oson belül...

2010. aug. 25. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
képzeld magad egy csatár helyébe, akit legalább 2-3-an fognak egész meccsen, és amint labdát kapsz letámadnak... nem mondom h mindig, de néha a legjobb és legbiztonságosabb megoldás a "mindentől elesés"... elkerüli a sérülést, a védők se mennek többet annyira neki (ha mégis akkor lapot kapnak) és a labda is az övék marad
2010. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem így van...azt megértem ha Messi csinálja, mert rá tényleg ráakaszkodnak, de nem nagyon szoktam látni tőle.Viszont hogy egy védő (pl. Materazzi) vagy egy védekező középpályás (pl. Busquets, akit írtatok) miért színészkedik, azt nem értem. Ők nem olyan nagy számok hogy védeniük kelljen magukat az ellenféltől a színészkedéssel.
2010. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!