Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » (Valódi) előfizetéses tippadók...

(Valódi) előfizetéses tippadók (oldalak) ajánlása?

Figyelt kérdés

Már sok kamuoldalba is belefutottam, amire előfizettem, de találtam egy-két olyan oldalt, ahol korrekt statisztkákat vezetnek és hosszútávon nyereségesek. Már hónapok óta előfizetek náluk és jön is a pénz, azonban az a bajom, hogy ők csak a bet365- re vannak optimalizálva, onnan meg már több soron lekorlátoztak a sok nyereség végett, új fiókot meg már nem tudok többet létrehozni ismerős által sem.


Esetleg tudnátok olyan hosszútován nyereséges tippadót (oldalt) javasolni, ahol (szinte) csak olyan tippeket küld ki, amiket minden sportfogadó oldalon meg lehet tenni? (három esélyes fogadás, gólszám stb.).


Köszönöm a válaszokat!



2021. jún. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Milyen tippeket ad meg, amik a többi irodánál nem megjátszhatóak?
2021. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl. ázsiai hendikepp az elég gyakori vagy döntetlenre nincs fogadás stb.
2021. jún. 3. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Ázsiai hendi és draw no bet kb az összes normális irodánál megtalálható.
2021. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Oddsportal.com,
2021. jún. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! Nekem is ugyanaz a problémán mint neked, hogy a megbízható tippadó oldalak többsége Bet365 függő, pedig van rajta kívül sok másik jó vagy jobb iroda is a piacon. Amúgy ismerek egy olyan tippadó oldalt, ami nem csak bet365-re van optimalizálva, hanem sok alternatív irodában is követhető.

[link]

2021. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Telegramon nyisd majd meg!
2021. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megírod üzenetben, hogy ki az a tippadó (akár fizetős is), aki olyan tippeket ad, hogy lekorlátoz a sok nyerés miatt egy bet365 szintű iroda, akkor megmondom hogy tudod megoldani tippmixpron az ázsiai hendikepet és a draw no betet (nincs fogadás döntetlenre).
2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...vagy akár sima papiros tippmixen is.
2021. jún. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt, olyan irodát is tudok mondani, ami a legnagyobb tétes irodák gyűjtőoldala, és sosem korlátoznak.
2021. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bszhatod, ha a meccsek bet365-ön fogadhatók, mert kicsi a piac..

Allstarbet +1

Korrekt szolgáltató, ám bet365 nélkül nem próbáltam követni.

2021. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!