Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Federer, Nadal...

Szerintetek Federer, Nadal vagy Djokovics szerzi meg leghamarabb a 21. Grand Slam trófeát?

Figyelt kérdés

Habár Djokovicsnak kettőre van hozzá, míg Federer és Nadal csak egyre, de én mégis a szerbre tippelnék. Én Wimbledont már be is írtam neki, a US Open viszont kérdéses, ott eddig ötször bukott döntőt három végső siker ellenében.


Szerintetek amúgy Wimbledonban ki lehet méltó ellenfele?



2021. jún. 14. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Az nem opció, hogy megmarad mind a 3 max 20-nál? :O

Nem tennék arra, de az is lehetőség.


Én azt gondolom, hogy:

salak - Nadal

fű - Federer

kemény - Djokovic


Federer szerintem már nincs versenyképes állapotban. Természetesen itt most csak a végső győzelemre értem...


Ez csak egy sejtelem, de szerintem meglepetés lesz Wimbledonban. Mondok valamit: Tsitsipas. US Openen Djoko, így lesz mind a 3-nak 20, utána jön a COVID, amiatt ki tudja, mi lesz az ausziaknál.


De ha kell tippelni, én is Djokora tennék.

2021. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a RG sikerrel Djokovics sokat tett a végső sikerért.Minden melette szól,ő van a legjobb formában Federernek már nem sok esélye van.Nadalnak ott van a RG azért még ,de máshol nagyon nehéz lesz nyernie.Kérdés Djoko meddig bírja még ilyen szinten nyomni.
2021. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Tsitsipas szerintem még nem elég jó füvön. Egy nagy adogató, mint pl. Isner vagy Raonic "leüti" őt a pályáról, illetve ez a 2:0-ról elbukott Garros döntő akár törést is okozhatott a pályafutásában. Szerintem Wimbledonban nincs ellenfele: Nadal és Thiem füvön kilőve, Federer már öreg, Zverev sem produkált eddig még semmit Wimbledonban, a két orosz, Rublev és Medvedev keménypályás játékosok, aztán ott van még amolyan sötét lónak Cilic, de benne sem látom azt, hogy éppen itt felül tudjon kerekedni Djokovicson.

2021. jún. 15. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nálam akik esélyesek az evidensen kívül: Tsitsipas, Auger-Aliassime, Karatsev, Ruud, Shapovalov.
2021. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nadal
2022. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha-ha mekkora jós vagy 5-ös.
2022. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is Nadal szerzi meg először a huszonegyediket hármójuk közül. Úgy érzem, hogy az Australian Openen fogja ezt elérni, és arra tippelek, hogy Medvedev ellen játssza a döntőt, akit óriási csatában fog legyőzni. ;)
2022. febr. 2. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez várható
2022. febr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!