Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ekkora rossz meccset, mint a...

Ekkora rossz meccset, mint a milyen kedden volt, ez gáz! Ti hogy látjátok? Nektek tetszett?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 06:56
A kérdező szavazást indított:
Igen tetszett
Nem volt jó
10 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt olyan rossz. Ha nem kapjuk be azt a potyagólt, akkor lehet nem omlik össze a csapat. A 11-es jogosságát is kicsit vitatnám. Szóval kikaptunk Európa egyik legjobb csapatától, ez önmagában nem szégyen. Persze nyilván az egekbe sem kell magasztalni őket..
2021. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Annak ellenére, hogy törölteted a válaszom, a véleményem ugyanaz maradt: Szerintem nem kéne ekkora jelentőséget tulajdonítanod a focinak.
2021. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Második félidőben azért viszonylag élvezetesen játszottunk annak ellenére, hogy az ellenfél sokkal minőségibb. Azért a játékunkba látszott, hogy beleteszik a szívűket és a szurkolók is nagyon ott voltak. Brutális hangjuk volt. Rengeteg pontatlan labdánk volt és a tamadások se voltak valami jók. Én Szalait mint mindig nagyon kevésnek érzem. Kellene még egy pár tehetséges játékos és nem lenne ez olyan rossz.Első gól után mint mindig összeomlott a csapat de ez várható is volt. Egyértelmű, hogy kikapunk de én ezt is pozitív csalódásnak éltem meg.
2021. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Látom már az írásodból, hogy te se a legélesebb kés vagy a fiókban. Nincs rossz véleményem a magadfajta fanatikus szurkolókról, csak kíváncsian fordultam hozzád, hogy miért tulajdonítasz ekkora jelentőséget a focinak. De igazából már azt is látom, hogy nincs értelme beszélgetnünk erről, mert semmiféle megértési és elfogadási szándékot nem mutatsz, ezen kívül különbözik a vitázási kultúránk is.


Egyébként írás közben nem szokásom beszélni, ergo csendben vagyok. Viszont én nem beszéltem így veled, nekem csak annyi a "bűnöm" ez alatt a kérdés alatt, hogy nem neked tetsző visszajelzést kaptál tőlem.

2021. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ez Troll, hOgy nem nyugszik meg!!???


Folyamatosan ide írkál semit!!


Tessék már eltüntetni innét!!!

2021. jún. 17. 09:43
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

*

Ez troll, hogy nem nyugszik meg?

Folyamatosan írja ide a nagy semmit.

Tessék már eltűntetni innen.

*


Én támogatlak, kedves "Troll".

2021. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
🤣🤣
2021. jún. 17. 14:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nevetségesen játszottak
2021. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt gáz, mert küzdöttek egy sokkal jobb csapattal szemben, és a második félidő kétharmadáig azt hittem, még gólt is szerezhetnek.
2021. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
No majd modt 3 tól!
2021. jún. 19. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!