Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Palik László sportriporterként...

Palik László sportriporterként milyen lenne focimeccsekhez szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem valószínű, hogy erre sor kerül, csak vélemények érdekelnek, milyen lenne, ha focit is közvetítene.

Részemről pozitív oldala, hogy mindig az adott pillanatban zajló eseményeket közvetíti aktívan, olyannyira, hogy nem tér ki más témára egyáltalán. Negatív oldala, hogy sokszor akkorát üvölt, hogy már-már zavaró. (Forma1-ben és az Exatlon-ban is már megtapasztaltuk ezt. Milyen lenne vajon fociban? :D )



2021. jún. 19. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ért hozzá így semennyire.
2021. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
El elkaptam egy-egy részt az Exatlonból. Nekem nem tetszett, mint műsorvezető vagy mi. Szerintem is indokolatlanul kiabál.. De kinek a pap..
2021. jún. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem nézném a meccseket az tuti.
2021. jún. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
#1 A Forma-1-hez sem értett, mégis közvetítette :) Az biztos, hogy a jobb meccseket végigüvöltené, az unalmasakat meg szórakoztatóbbá tenné.
2021. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Én Gundelt hiányolom.


Mai meccset neki kellene közvetítenie.

2021. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Jó pár különféle műsort közvetített már életében, lehet focit is, ezt nem tudom, biztos fel tudná pörgetni az eseményeket az amerikai stílusú közvetítésével.
2021. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!