Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Aki felrakta a házat is a...

Aki felrakta a házat is a franciákra, netán kötésben minden meccsen a magyar vereségre fogadott, az most mit érez?

Figyelt kérdés
Megérte?

2021. jún. 19. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
A portugálok ellen nyertem 20 ezret, most meg buktam egy ezrest, szóval ja megérte.
2021. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értelmezd a kérdést. Feletted a házat (ez azt jelenti, hogy nagy összeget) a franciákra? Ha nem, akkor nem neked szólt a kérdés. De gratulálok azért a nyereséghez. :)
2021. jún. 19. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
mérhetetlen dühöt.... ma buktam rajtuk másfélmilliót.
2021. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Alapszabály a sportfogadásban (és minden befektetésben), hogy csak annyit kockáztatunk, amekkora összegnek az elvesztése nem fáj. És egy fogadásra csak a fogadásra szánt pénzünk max 3-5 %-át tesszük fel.
2021. jún. 19. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
A franc még roszabbul járt. 2015,Port-Franc. 100 000 €. Pedig Ronaldo sérült vót. Kötél lett a vége. Gandarmerie vágta le.
2021. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Másképp is lehet nézni. Én is ráraktam 100 €-t a francra.

Így még nem örültem 100 € buktának. Hajrá Magyarok !

2021. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a portugálokra akartam 100.000-et, nem tettem meg, amit csak azért nem bánok, mert a 85. percig a szívf@sz kerülgetett volna, a franciákra pedig már nem volt kedvem, így eddig teljesen nullán vagyok. :D

A németekre lehet teszek egy kövér összeget, bár ott meg elvileg az van, hogy jó nekik az x is, tehát lehet azt sem lépem meg.

2021. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!