Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Na mit szóltok kipcsakok,...

Na mit szóltok kipcsakok, hogy utolsó (kieső) helyen állunk a csoportkörben? Orbán serege ennyire vitte a pénzünkből?

Figyelt kérdés

Most a németek leverik a portugálokat, szóval, mindenkinek lesz 3-4 pontja, nekünk kipcsakoknak csak 1.

Ennyire vitte Orbán a pénzünkből. Nagy büdös semmire.



2021. jún. 19. 19:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
A focihoz tehetség kell, azt nem lehet pénzért megvenni.
2021. jún. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Engem egyáltalán nem érdekel a foci, na jó,a mai döntetlennek azért még én is tudtam örülni. És sajnálom azokat, akik a magyar csapat ellen szurkolnak. Viszont jövőre fontosabb meccs lesz, és annak a győzelemnek megint nagyon fogok örülni.
2021. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Stadion,Mészáros,krumpli,oltás,lopnak,MLBTQL.
2021. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, minek írsz ki kérdést a fociról ha hozzá sem szagolsz?

Még én is tudom - pedig scak a férjem nézi a meccseket én meg csak hallgatom amit róla néha mond - hoyg ez a legerősebb csoport. Nem tudsz erősebb csapatokat mondani az EB-ben, mint ez a 3 csapat. Teljesen egyértelmű volt a sorsolást követően hogy itt a magyar csapat nem tud tovább jutni.

Döntetlent csináltak a franciákkal szemben egy jó és izgalmas meccsen, ez egy nagy eredmény volt.

2021. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
De még nem estünk ki, szóval Magyaroszág jobban teljesít, a magyar reformok működnek, folytatjuk xDDD
2021. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

Ennyi milliárdból lett egy X.

Hurrá!

Ennek örülni kell?

Nagyszerű!

Szerintem inkább szánalmas....

2021. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
megverjük a nèmetet a franciák a porugálok ès megyünk is tovább... (nem nem vagyok fideszes, ès a nèmetek csak 2 gólt lőttek porugálok pedig 4 et, csak 2 sz@r helyre ment...)
2021. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
De szar lehet ilyen megkeseredett, sanyarú életet élni. Tipikus magyar mentalitásod van.
2021. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Hahaha, szar lehet károgónak lenni... :D

Mi van nem jött össze hogy megverjenek minket a franciák?

2021. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
biztos ugrottba hendis tippmix XD
2021. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!