Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kinek drukkoltok az UEFÁn?

Kinek drukkoltok az UEFÁn?

Figyelt kérdés
Most, hogy kiestek a magyarok, kinek drukkoltok?

2021. jún. 28. 18:18
 1/8 Nmnmnm ***** válasza:
100%
Spanyolok
2021. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nmnmnm ***** válasza:
28%
Te kinek drukólsz 1 vagyok.
2021. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Én a németeknek, érzelmi okokból.

(Sosem érdekelt a foci, egy másodpercet nem néztem belőle. Aztán úgy alakult, hogy a 2014-es év nyarának nagy részét Németországban töltöttem, ahol kötelező program volt a többiekkel közös meccsnézés. Rengeteget meséltek a német csapattagokról, videókat mutattak arról, hogy milyen ügyesek, így azon kaptam magam, hogy amíg eleinte unalmamat próbáltam kedves, de nem túl lelkes érdeklődéssel palástolni, addig a végére már én is ordítva szurkoltam. És meg is nyerték. Nagyon jó volt nézni őket, azóta nekik szurkolok.)

Az utóbbi időszak nem túl vidám e tekintetben, de talán szerencséjük lesz, és úgy játszanak majd, ahogy a portugálok ellen. Izgulok a holnapi nap miatt.

2021. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én csak csatlakozni tudok #3-as válaszolóhoz, szintén nagy német drukker vagyok. :) 2013 óta nagy kedvenceim, mikor a '14-es vb selejtezők kezdődtek. Sajnos ez a csapat már nem az a régi vb győztes, de kívánom nekik a legjobbakat a holnapi napra, meg persze a továbbiakba is hogy sikerüljön ebből a gödörből kimászniuk, amiben sajnos már 2018 óta benn ragadtak!
2021. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

belgák


BEL-ESP és GER-CZE elődöntőt várok...

2021. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Belgiumnak
2021. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Belgiumnak, és Németországnak. Tegnap néztem a FRA-SUI (3(4) - 3(5)) meccset amin örültem nagyon hogy a svájciak jutottak tovább de nekik azért nem szurkolok így külön
2021. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagy német drukker vagyok


(Természetesen magyar-német meccsen magyaroknak szurkoltam🇭🇺)

2021. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!