Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Budapesten teniszoktatás?

Budapesten teniszoktatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó pár éve teniszeztem, kisebb helyi versenyekre is jártam aztán abbahagytam személyes okok miatt. Most szeretném újra “elkezdeni”. 23 vagyok, egyéni felnőtt teniszoktatást keresnék kizárólag Budapesten belül. Tudnátok jó helyet javasolni?


Rakerestem már, de egy pár hely vagy nem vállal egyénit (a honlap szerint), vagy felnőttet, vagy már nem BP-n belül van.


Ha edzőt tudtok javasolni azt is nagyon megköszönöm!


Nagyon köszönöm



2021. júl. 10. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Patak Party Tenisz Club: vàllalnak egyéni oktatást is a honlap szerint és Budapesten van, Lomb utca.
2021. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Poén teniszkluban (és a Bikás Parkban is...) szoktam látni egyéni felnőtt oktatásokat is. Battyogj be a kubházba (Poén) és biztosan tudnak segíteni, hogy melyik oktató tart ott egyéni oktatásokat.
2021. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!