Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A spanyol Villarreal labdarúgó...

A spanyol Villarreal labdarúgócsapata lemondta az új Bozsik Aréna szombati avatómérkőzését a Budapest Honvéd ellen. Gyáva, beszari népség! Igazam van?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 23. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Jönnek B csapattal nem kell izgulni.

Ez mindkét csapatnak jó.

Ha nyer a Honvéd véletlenül, akkor tele lesz a magyar sajtó azzal, hogy levertük az Európa-liga címvédő bajnokot, ha meg veszít akkor kitalálnak majd valamit, hogy a B csapat ellen nem akarták komolyan venni a meccset vagy hasonlók, mert biztos fél tőlük a Villarreal.

2021. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs igazad kérdező. A pozitív covidos játékosok miatt nem jön el az első csapat. Tehát nem gyávák és beszariak, hanem egészségügyi okok miatt hagyják ki a meccset.


De ne izgulj, mert az én kedvenc csapatom július 31-én majd felavatja a stadiont a Villarreal helyett. Én is ott leszek a vendégszektorban.

2021. júl. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Szinte látom, a debreceni remegő lábakat, amint pályára lépnek a rettegett kispesti arénában. 10000+ fanatikus szurkoló előtt.
2021. júl. 24. 06:53
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 És ezt hogy magyarázod?: "terveik szerint július 31-én már nem lesz akadálya az Olympique Marseille elleni franciaországi mérkőzésnek. 7 nap alatt meggyógyulnak? Hidd el nekem, megijedtek! :-)
2021. júl. 24. 07:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! A debreceni srácok nem ijednek meg az új stadionban. :)
2021. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Verd már ki a Honvédra testyám. Nézd meg hol állnak a tabellán, gyakorlatilag nagyítóval kell keresni nála szarabb csapatot. Biztos fosik tőle egy EL bajnok.
2021. júl. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amiről Te beszélsz, az már a múlt. A jövő, ennél lényegesen fényesebb. Az igazán hozzáértők, ezt már most látják!
2021. júl. 24. 08:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Jönnek ők, és még a B csapattal is szerintem simán rúgnak minimum majd egy laza 4-est Horváth Feri kispestjének.


Vamos, Hala El Submarino Amarillo!

2021. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig meghallgattam volna Unay Emeryt, ahogy a vereséget magyarázza angolul a sajtónak. Sajnos elmaradt a "Good ebening"
2021. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát a debrecen megverte a honvédkát😔
2021. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!