Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Dzsudzsák Balázsna...

Szerintetek Dzsudzsák Balázsnak el kéne már nagyobb csapatba igazolnia?

Figyelt kérdés
A PSV-ben kimagasló teljesítményt nyújt,és ti is úgy gondolnátok elférne pl. egy Arsenal,Liverpool,Sevilla,Atlético Madrid szintű csapatba???
2010. aug. 28. 01:24
 1/5 A kérdező kommentje:
*gondoljátok*
2010. aug. 28. 01:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ő most ő király, és ha az is szeretne maradni, akkor nem igazol el. A Sevilla nem sokkal jobb a PSV-nál, az Atletico egyben van (ráadásul a posztján ugyan idősebb, de nagyon jó játékos játszik), az Arsenalban és a Liverpoolban pedig bőven megfordulnak hasonló képességű játékosok.
2010. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Ő most ott király"
2010. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az a baj, h. a kérdésed, valamint az "alkérdés" nagyban eltér egymástól...így én is 2 féle választ fogalmaznék meg..

Igen, Dzsudzsák valóban megérdemelné, h. nagyobb klubban játsszon, nem mintha a PSV Hollandiában nem számítana nagy klubnak, de nemzetközileg azért jócskán elmaradnak az európai mondjuk TOP 10 klubtól...és a nemzetközi kupák stb. szempontjából Balázsnak is jót tenne 1 nagyobb klubba való igazolás..mert a PSV-nél nem fogja tucatszámra nyerni a BL-ket, Uefa kupákat, talán a bajnokságban nyerők lehetnek, de ugye tavaly, 1 szinte a nagy világban ismeretlen Twente lett a bajnok, ami szerintem szégyen mind az Ajax-nak mind a Psvnek (a feyenoord-ról már nem is beszélek, sajnos ők már elég régóta lefelé hanyatlóban vannak).

Másik válaszom az, h. nem, legalábbis az általad felsorolt klubok közül biztosan nem férne be egyikbe sem, főleg kezdőként...bár, tény, h. a 'Pool amilyen nehéz helyzetben van mindenféle szempontból, és h. megvettek 1 29 éves szerb szélsőt, Jovanovic személyében...na hát nálam Dzsudzsák sokkal jobb mint a szerb..jobban járt volna a 'Pool is sztem, ha kicsit szétnéznek Hollandiában..Sevillaba (Bal szélen a 20 éves argentin, nagyon nagy tehetségű Perotti), Atléthicoba (Simao) nagyon nem férne be...Arsenal illene neki, de van ott annyi támadó/szélső (Arshavin, Nasri, Vela és ez csak néhány név a poszton) h. az életben nem kapna 5 percnél többet...szóval nehéz kérdés ez amit feltettél...én hha. Balázs ügynöke lennék vagy ilyesmi,akkor elsősorban az olasz bajnokság vmelyik az átlagnál jobb csapatának ajánlanám be(nem azért mert JUVE drukker vagyok, JUVE mezben azért nem látnám szívesen Dzsudzsákot), pl. ott a Genoa, ami a 2. legaktívabb volt a nyári átigazolási szezonban...De szélsőt nem igazoltak,és mindenképpen előrelépés lenne, hiszen a Genoa ugyan messze nem a Scudetto-ra eséllyel pályázó csapat(de tény, h. nagyon megerősödtek a nyáron) de az első 4be merem állítani odaérhetnek...vagy Pl.: a Napoli,Sampdoria vagy a Fiorentina(főleg h. szegény Jovetic kidőlt fél évre), szóval ezekben a csapatokban simán el tudnám képzelni,és helye is lenne...ha van 1 kis esze nem Spanyolországba igazol/igazoltatja magát...de nem is Angliába

2010. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dzsudzsák, ahogy jött, úgy ment. Ennyi :) Sehol nincs.
2012. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!