Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jó döntés volt, hogy Dzsudzsák...

Jó döntés volt, hogy Dzsudzsák Balázs az Anzsi Mahacskalába igazolt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Most őszintén, Dzsudák beleszól hogy te hol fogsz melózni?? Rákérdez hogy miért itt dolgozol?? Valószinűleg gyerekként azért kezdett el focizni mert szeretett játszani, és jól ment neki,és egyre több sikert ért el, nem pedig azért hogy nekünk jó legyen!

Nem kötekedni akarok, nem azért írok, de szerintem ez jó döntés volt.

2011. jún. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se volt rossz döntés csak a többiek véleményére voltam kíváncsi. Mert a sajátomét tudom.
2011. jún. 16. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
persze persze értelek én, csak mindenhol ezt hallom.
2011. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mrolympia


3x akkora fizetésért ki nem igazolna át?

2011. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tök jó döntés volt. (ugyanakkor naponta van 1 ilyen kérdés, használd kicsit a keresőt legközelebb)
2011. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pénzér meg saját sofőrér megérte meg egy luxus lakásér ár minden képen jó döntés volt :D
2011. jún. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tette volna,ha Spanyolországba megy a Villareal-ba.

Ez sem rossz,de nem egy építkező csapatba kellett volna igazolnia...Szerintem!

2011. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most már mondhatjuk tán, hogy rossz döntést hozott!

Nem is értem, hogy hogy a francba hagyhatta ott a PSV-t

amikor ott sztárként kezelték, mindene megvolt stb...És ment is neki a játék.....Átment a Mahacskala nemtom mibe, utána Dinamo, és még helyzetbe sem kerül, a gólról nem is beszélve....Persze ez nem csak az ő hibája...Nem hozzák őt annyiszor helyzetbe, mert amikor nála van a laszti jól játszik..Meg önbizalom hiányban is szenvedhet, jogosan...De most őszintén...Mi baja volt Eindhovennel??? Jobb a Dinamo, mint a Psv???? NEEEEEEEEMMMM! Akkor meg??????????????? Gólt nem lőtt még....Otthagyta azt a klubbot, ahol a rajongók imádták...És nagyon szomorú vagyok, hogy végre volt egy Balázsunk Hollandiában ment neki, sztárként kezelték, és elb@szt@...De remélem formában lendül..De mondom, nem csak az ő hibája, nagyrészt az edző, és a csapat hibája....Adjanak neki szabad kártyát, lője a szabadot, és majd meglátják, mit tud a mi BALÁZSUNK!!! :d

2012. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!