Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Barcelona gyenge lesz a...

A Barcelona gyenge lesz a bajnokságban Messi nélkül?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 12:21
 1/7 anonim válasza:
27%

Messi jó volt, de mára már egy kiégett gyenge pali egy Barca szintű csapatba már.

ÀT kell adni most már a helyet a fiataloknak!

Szerintem nem lesz rosszabb a Barca.

2021. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Átmeneti visszaesés lehet, de Messi előtt is volt Barca és utána is lesz. Igen, a Messi éra egy aranykor volt a Barcának, de nem egy egyjátékosos csapat rövid aranykora. Fog még kinevelni és/vagy venni csúcsjátékosokat magának a csapat.

Messi egyébként is 34 évesen már valahol a karrierje csúcsán túl jár, még nem nagypapi, van még benne 10 év, de előbb-utóbb véget ért volna az ő játékossága. A vitathatatlanul nagy bére és stabil kezdő pozíciója pedig azt akadályozta, hogy új, fiatal játékosokat vegyenek és játszassanak.

Egy szó mint száz, rövidtávon lehet visszaesés, de középtávon még akár jól is járhatnak.

2021. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen,a Barcelona gyenge lesz a bajnokságban Messi nélkül.
2021. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem jót fog tenni a csapatnak hogy végre vége lesz a röhejes Messi központú focinak amit erőltettek.


A mai modern fociba már amúgy sem annyira passzolt Messi. Top csapatoknak 90 percig le kell ma már támadni ha labdába akarnak rúgni. Hol láttál te ilyet Messitől? Kifejezetten zavaró volt nézni, hogy egy labdavesztés után nem támadott le azonnal, hanem egyszerűen becsillelt az ellenfél térfelére és várta a következő támadást.


Tegnap amúgy Griezmann, és Braitwait is kifejezetten felszabadult volt. Sokkal flexibilisebbek voltak mint tavaly vagy az előtt. Depay óriási value volt, visszatér Lassan Fati is. És akkor még ott lesz egy Agüero is besegíteni. Nem tudom mire fel temetik annyira a Barcát szerintem kimondottan kezd felépülni újra egy sikeresebb generáció.

Eric García, Mingueza, Pedri, Fati már önmagában elég jól cseng, és ezek mellett még van pár tehetség az utánpótlásban is.

2021. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,a totális futball..mindenki támad és védekezik is.kérdés jót tesz-e a futballnak ha kikopnak a messik,c ronaldók stb.
2021. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanolyan gyengék lesznek mint eddig...
2021. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Nem, most is rajta lesz a BL főtáblán
2021. aug. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!