Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jövő héten BL sorsolás (csopor...

Jövő héten BL sorsolás (csoportkör)! Már csak a playoff van hátra! Kik fognak szerintetek bejutni a BL selejtezőből?

Figyelt kérdés

Valószínűsíthető kalapok (helyezések alapján), 1. kalap: Chelsea (BL), Villarreal (EL), Atlético Madrid (La Liga), Man City (PL), Inter (Serie A), Bayern (Bundesliga), Lille OSC (Ligue 1), Zenit (Orosz PL)

2. kalap: Real Madrid, Milan, Man Utd, RB Leipzig, PSG, Sporting, Ajax, Liverpool

3. kalap: Chelsea, Barcelona, Juventus, Sevilla, Atalanta, Dortmund, Besiktas, Dinamo Kijev

4. kalap: Wolfsburg, Porto, Club Brugge, selejtezős csapatok



2021. aug. 17. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Fradi, Zagreb, Ludogorets, Monaco, PSV, Salzburg szerintem be fog jutni.

Amúgy a Zenit biztos nem lesz első kalapban

2021. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

AS Monaco, Salzburg, Dinamo Zagreb, Ferencvárosi TC, PSV Eindhoven, Malmö FC


Ezek fognak bejutni.

2021. aug. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Chelsea-t a harmadik kalapba is beírtad. A Barca, Juve és a Dortmund 3. kalapos, miközben a Sporting, Lipcse és a Milan 2.? Ez hogy jött ki? Ugye tudod, hogy koefficiens alapján kerülnek meghatározásra a kalapok az 1. kivételével.
2021. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1. kommentelő: a Zenit benne lesz az 1. kalapban minden bizonnyal, mert orosz bajnok, és azok már régóta 1. kalaposok.

Úgy látom, a Malmö-Ludogorec a legkérdésesebb, én mondjuk a Sheriff Tiraspol-nak is szurkolok, végül is moldovai csapat izgalmasabb lenne a BL-ben, mint a Dinamo Zagreb.

2021. aug. 17. 16:59
 5/13 anonim ***** válasza:
A Zágráb erős csapat, szerintem tovább fognak jutni
2021. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Young Boys, Sahtar Doneck, Dinamo Zagreb, Salzburg, PSV, Malmö
2021. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nos, a Sahtar előnyben, a Salzburg és a Dinamo hátrányban...
2021. aug. 17. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

A Zenit biztos nem lesz első kalapos, mert a portugál bajnokság jobb a koefficiensekben, mint az orosz liga. A portugálok 3 csapatot, az oroszok csak kettőt indíthattak el. A Milan már fixen 4. kalapos lesz pl, ez már eldőlt.


Szerintem a Sheriff, PSV, Salzburg, Shaktar, Young Boys és a Malmö fog bejutni a BL-be. A Young Boys erősebb, mint a Slavia, otthon nagyon komoly támadófutballt képesek játszani, félő, hogy nagy arányú vereséget fog szenvedni a Fradi.

2021. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8: jól mondod, valóban összekevertem a portugál és az orosz rangsorrendjét, csak már megszoktam, hogy az orosz bajnok első kalapos (meg igaz a portugál is, de az azért szokott lenni eddig, mert a leggyakrabban a BL győztes a bajnokságát is megnyeri), emiatt kevertem össze, mert bezavart, hogy a Chelsea úgy nyerte meg a BL-t, hogy közben a bajnokságában 4. lett, + még a Villarreal. Azt mondjuk nem értem, a Milan miért lesz 4. kalapos, ha 2. lett a Serie A-ban... A továbbjutókkal egyetértek, durva lesz a moldovai Sheriff Tiraspolt a Bl-ben látni, talán abban nem értünk egyet, hogy sztem a Ludogorec kiejti a Malmöt (RIP Rangers...), meg elég béna, hogy tavaly még az orosz bajnokság harmadik helyezettje játszott selejtezőt (így az általam szeretett Szpartak bejutott volna...), meg a francia bajnokság harmadik helyezettje is automatikusan (tehát a Monaco már bejutna...). Azt tudom, hogy a Salzburg azért játszik idén playoffot, mert tavaly az EL győztes a bajnokságából is bejutott a BL-be, de idén nem. A többi változást viszont nem értem, és nem is örülök neki (szintén változás, hogy a dán bajnok playoffos rögtön???)
2021. aug. 18. 16:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: Már korábban is írtuk, hogy a bajnoki helyezés tökmindegy, az első kalapba a 6 legerősebb bajnokság bajnoka megy a BL és EL címvédő mellett. Ezt leszámítva csak az UEFA koefficiens számít.
2021. aug. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!