Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A tegnapi BL-sorsoláson miért...

A tegnapi BL-sorsoláson miért volt az hogy egyes csapatok nem kerülhettek bizonyos csoportokba vagy más csapatok mellé?

Figyelt kérdés
Nem figyeltem a felvezetőre mert közben melóztam, csak magát a sorsolást figyeltem fél szemmel, de az feltűnt mikor mondták hogy XY csapat nem mehet teszem azt a B csoportba, vagy hogy nem játszhat egy napon XY csapattal, meg tán olyan is volt hogy valamelyik ukrán csapat nem kerülhetett egy csoportba valamelyik orosz csapattal, ezeknek mi volt az oka? Nem tudom hülyeség-e amit kérdezek, annyira nem vagyok ebben otthon, de fura hogy miért nem kerülhet egy csoportba pl. két francia csapat, vagy az orosz és az ukrán?

2020. okt. 2. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy nemzetbol ket csapat nem kerulhet ossze. Aztan figyelembe veszik h egy orszagbol 2 csapat ne jatszon azonos napon a tv kozvetitiesek miatt. Orosz ukran meg a politikai helyzet miatt
2020. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A háromból csak a középső okot értem valamennyire, de az hogy két csapat egy nemzetből nem játszhat egy csoportban az miért van? Mi értelme annak? Illetve mi köze a politikának a focihoz? (Orosz-ukrán helyzet)
2020. okt. 2. 23:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A sport és a politika kéz a kézben jár.

A másik ok az nemzeti ellentétek között mikor a magyar válogatott az EB-n kint volt Franciaországban és 30 ezren rögtönzött Trianon ellenes tüntetést tartottak. Hát képzeld el ezt egy megvadult tömeg esetében. Mi történne Oroszországban 30 ezer megvadult Kijevi drukkolóval. De szerintem már a meccsen tömegverekednének a "melyik örült" felkiáltással.

Az pedig, hogy azonos nemzetből két csapat.. Ez marketing. Mégiscsak egy nemzetközi kupáról van szó. Franc lenne kíváncsi egy Juve,Róma,Inter, Napoli csoportra.

2020. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!