Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vasárnap megverjük Albániát a...

Vasárnap megverjük Albániát a vb selejtezőn?

Figyelt kérdés
A lengyelek tegnap 4-1 re megverték Albániát otthon Varsóban.Mi is meg fogjuk verni Albániát idegenben szerintetek?Lehet,hogy mi is nyerünk ellenük 3 góllal,mint a lengyelek?

2021. szept. 3. 13:08
A kérdező szavazást indított:
Megverjük vasárnap Albániát
Döntetlent játszunk vasárnap Albániával
Kikapunk vasárnap Albániától
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy, jó ha maximum 1 góllal nyerünk valahogy szenvedve...
2021. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon csalóka az a 4-1-es végeredmény. Ha megnézed, már az első félidőben is minden jelentős mutatóban pariban voltak az albánok a lengyelekkel, a második félidőben átengedték 2 gólos vezetésnél a lengyelek a játékot, úgyhogy a meccs végére minden mutatóban jobbak voltak az albánok.


Valószínűleg statisztika szinten mi is egy hasonlóan döntetlenszagú meccset fogunk játszani. Jellemzően nem egy nagy gólszerző ország, de kemény a védelmük. Talán egy picit hasonlít is a csapat játéka a miénkhez. Az dönthet, hogy ki tudja kihasználni a helyzeteit.

2021. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem lesz könnyű feladat, ha nem kapják össze maguakt a fiúk, gyötrelmes volt a tegnapi "játék".
2021. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen. Az angol meccsen csúnya volt a szétesés de amíg 0-0 volt addig elég sokáig meccsben voltunk. Persze nem gondolom hogy 3 góllal nyernénk, ezt nem is kellene várni. Idegenben egy szenvedős 0-1 pont elég lenne
2021. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a tegnapi nap után,nem biztos.

Nagyon nem éreztem ebben a csapatban a kibontakozás lehetőségét,persze most lehet mondani,milyen erős volt az ellenfél.Sajnos nekünk már minden ellenfél erős.

2021. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Valószínű, bár a válogatottnak szokása kikapni noname csapatok ellen
2021. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Világraszóló győzelemmel felérő vereséggel zártunk. Döntetlen tippeltem.
2021. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól megvertek bennünket, eddig talán még gólt sem kaptunk tőlük.

Állandóan csak a blama ezzel az egész focival.

2021. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!