Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire gáz, hogy a fideszes...

Mennyire gáz, hogy a fideszes média állandóan ajnározza a komikusan gyenge "labdarúgó" válogatottat? 1-től 10-ig tartó skálán: 1: Egyáltalán nem gáz, 10: A lehető leggázabb

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, ahogy a fideszes média megállás nélkül ajnározza ezt a roppant gyenge válogatottat. Az EB-n a legjobb 16 közé nem sikerült bejutniuk. Az EB-re is eleve csak azért jutottak ki, ahogy 2016-ban is, mert bővítették a mezőnyt. A 24-es mezőnybe meg már olyan országok is bekerültek, mint Észak-Macedónia. Lassan már Vatikán meg a Lakatlan-szigetek is ott lesznek az EB-n, semmi értéke nincs már az EB-re való kijutásnak. Még a legjobb 16 közé sem tudtak bekerülni, ráadásul a legkönnyebb csoportból. Még a legkönnyebb csoportban is tökutolsók lettek. Olyan gyenge csoportba kerültek, hogy a csoportból továbbjutók rögtön a következő körben elvéreztek. Még szerencséjük is volt, és még így se tudtak a legjobb 16 közé kerülni. És a fidesz ezt a rakás ürüléket ajnározza.

#FIDESZ #hazugjobboldal #gyökérjobboldal
2021. szept. 4. 16:13
A kérdező szavazást indított:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
21 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon gáz.
2021. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem komikus ez, hanem inkább tragikus, főleg a tavaly év végi események függvényében, hogy a covid 2. hullám végén a 3. hullám elején a fidesz focista fizukra adott 180milliárdot, a komplett Magyar egészségügyre pedig 50 milliárdot.
2021. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem vagyok Fideszes és a közmédia egy hazugsággyár. De az is gáz ahogy sokan a másik oldalon a válogatottról beszélnek. Amit te leírtál az ugyanannyira uszító és valótlan. A stadionokat lehet, és kell is szidni. A kormányt is lehet szidni. A nemzeti válogatott politika felett kellene hogy álljon.
2021. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok Fideszes, de nehogy már a játékosok tegyenek erről, könyörgöm...


Nem tudom, láttátok-e az EB-n elért teljesítményünket, de ezek szerint már el is felejtettétek...


Az egy dolog, hogy most kaptunk egy pofont az angoloktól, de ha nem tűnne fel, akkor ők jelen pillanatban az egyik legerősebb válogatott a világon, lehetett volna szebb is ez a meccs, de legalább most idejében kaptak egy fiaskót a srácok, amiből tovább lehet építkezni.


Az Orbán gyűlöletet meg mindenáron nem kellene belekeverni a fociba, szerintem sincs rendjén ez az egész, de nem a válogatott játékosok építették fel a stadionokat, mint ahogy azt sem ők határozzák meg, hogy mennyi pénzt kapjanak...


A közelmúlt eredményeit kellene elismerni, szerintem nem nehéz.

2021. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek, mint a kérdező, számomra ugyanolyan agyatlan birkák, mint a Fidesz-hívők.
2021. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3,4,5 Csupa tényeket írtam le (milyen "valótlanról" beszélsz, kedves 2-es?). Lehet beszélni ezek miértjeiről, hogy a labdarúgás nálunk miért nyűglődik így. A tények tagadásának viszont semmi értelme, sőt, inkább megoldatlanokká teszik és mélyítik a problémát.


4 Senki nem mondta, hogy erről konkrétan a játékosok tehetnek.


5 Egyszerű böfögés, foglalkozni sem érdemes veled. Egyszerű vagy, mint a faék.

2021. szept. 4. 20:48
 7/29 A kérdező kommentje:
A valótlan a 3-asnak ment, pardon
2021. szept. 4. 20:49
 8/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem tényeket írtál, hanem hazugságokat!

Soha nem volt eddig olyan, hogy két egymást követő EB-re kijutott volna a válogatott. Ez tény.


"Az EB-re is eleve csak azért jutottak ki, ahogy 2016-ban is, mert bővítették a mezőnyt."

Azért jutottunk ki, mert megszereztük a kijutáshoz szükséges pontokat. Ez a tény.

Amit te írsz, az egy kiragadott adat, amiből szándékosan téves következtetés vonsz lesz. Egyszerűbben: hazudsz.

Igen, több csapat jut ki, a kijutott csapatok nem képviselnek alacsonyabb színvonalat, mint amikor kevesebben jutottak ki.


"ráadásul a legkönnyebb csoportból. Még a legkönnyebb csoportban is tökutolsók lettek."

Az EB és VB címvédővel és Németországgal. A külföldi lapok is a legerősebb csoportnak tartották a miénket.

Gondolom te nem láttal egy meccset sem, csak elolvastad a 444-et. Teljesen vállalható volt a válogatott játéka is végig volt esély a továbbjutásra. A csoportmeccsek utána válogatott előre lépett a ranglistán.


Amúgy ugyanezeket a hazugságokat már többen kiírták az EB után. Megjött az utalás a pártközpontból és produkálni kellett?

2021. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

A hazugságokat, hülyeségeket te írogattál.


"Soha nem volt eddig olyan, hogy két egymást követő EB-re kijutott volna a válogatott."


Valószínűleg nincs fogalmad arról, hogy 1960-1976 között mindössze 4 csapat jutott ki az EB-re. Ebben az időben kétszer is ott voltunk a final fourban. 2012-ig is csak 16 csapat jutott ki az EB-re. Ehhez képest nevetséges a fenti érvelési kísérleted, összehasonlíthatatlanul nehezebb volt akkor ott lenni az EB-n és most. Pont erről írtam, ha menne neked az értő olvasás. Ma már semmi értéke nincs az EB-re való kijutásnak. 24 csapat jut ki 2016 óta...


"Azért jutottunk ki, mert megszereztük a kijutáshoz szükséges pontokat."


A 24-es mezőnybe. Olvasni tudsz?



"szándékosan téves következtetés vonsz lesz"


Te vonod le a téves "következtetéseket". Nem is következtetések, amiket írsz, hanem baromságok.



"Az EB és VB címvédővel és Németországgal."


Te tényleg nem értesz a focihoz (sem). Semmi jelentősége annak, hogy ezek a csapatok mennyire voltak erősek 3 és 5 éve. Griezmann 2019 óta árnyéka önmagának, a Barcelonában mínusz embernek számított. Umtiti pályafutása tönkrement a térdsérülése óta. Matuidi már nincs, volt helyette egy használhatatlan Rabiot. Lenglet nevetségesen gyenge volt, a félidőben le kellett hozni a svájciak ellen (lásd az első bekapott góljukat). Mbappé szintén nagyon gyenge volt az EB-n. Hogy jön ide 2018? Semmi jelentősége. Portugálok esetén szintén.


"Megjött az utalás a pártközpontból és produkálni kellett?"


Nem, csak veled ellentétben követem a labdarúgást, emellett veled ellentétben tisztában vagyok a sportág történelmével, és nem beszélek kreténségeket, mint te. Mondanám, hogy a pártközpontos hülyeségedet én kérdezhetném, de nem kérdezem, mert ilyen ostobát, mint te, még fizetett ügynökként sem alkalmaznának, annyira buta vagy. Te önszorgalomból vagy hülye.

2021. szept. 5. 00:41
 10/29 A kérdező kommentje:

A német válogatottról meg annyit, hogy ha ennyire mérvadónak tekintetted 2018-at, minek hoztad fel a németeket? A VB-n a csoportból kiestek, a 32 között. A legrosszabb példa volt őket felhozni. Kikaptak Mexikótól, még Dél-Koreától is, kiestek a 2018-as VB-csoportkörből, még a 16 közé se jutottak be. Ha mérvadónak tekintetted 2018-at, hálószaggató öngól volt a németeket felhozni. Bűn gyenge a német válogatott, teljesen leszakadtak az élmezőnytől. A spanyoloktól egy hatost kaptak 2020. novemberében. A legrosszabb példa volt őket felhozni, saját magad ellen beszéltél.


Persze egy ilyen idióta, mint te, aki ilyen szinten nem ért a focihoz (sem), nem meglepő, hogy saját magának mond ellent, és fingja nincs, miről hadovál.

2021. szept. 5. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!