Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire gáz, hogy a fideszes...

Mennyire gáz, hogy a fideszes média állandóan ajnározza a komikusan gyenge "labdarúgó" válogatottat? 1-től 10-ig tartó skálán: 1: Egyáltalán nem gáz, 10: A lehető leggázabb

Figyelt kérdés
Nagyon gáz, ahogy a fideszes média megállás nélkül ajnározza ezt a roppant gyenge válogatottat. Az EB-n a legjobb 16 közé nem sikerült bejutniuk. Az EB-re is eleve csak azért jutottak ki, ahogy 2016-ban is, mert bővítették a mezőnyt. A 24-es mezőnybe meg már olyan országok is bekerültek, mint Észak-Macedónia. Lassan már Vatikán meg a Lakatlan-szigetek is ott lesznek az EB-n, semmi értéke nincs már az EB-re való kijutásnak. Még a legjobb 16 közé sem tudtak bekerülni, ráadásul a legkönnyebb csoportból. Még a legkönnyebb csoportban is tökutolsók lettek. Olyan gyenge csoportba kerültek, hogy a csoportból továbbjutók rögtön a következő körben elvéreztek. Még szerencséjük is volt, és még így se tudtak a legjobb 16 közé kerülni. És a fidesz ezt a rakás ürüléket ajnározza.

#FIDESZ #hazugjobboldal #gyökérjobboldal
2021. szept. 4. 16:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

Csak egy valami nem világos. A jobboldal miért támogatja államilag a focit, ha egyszer liberális szabadpiac pártiak? Elég ellentmondásos. Tartsa el a szabad piac, ha tudja. Ha meg nem tudja, akkor meg nincs létjogosultsága a piacon. Ez a jobboldali, szabadpiac párti "logika". Amivel nem értek egyet, az állam támogasson társadalmilag fontos ügyeket, még ha nem is profitábilisak, akkor is. Ezért vagyok baloldali. Szociális vagyok, nem liberális. A jobboldalon viszont jókora önellentmondás, hogy szabadpiac pártiak, de azért államilag tolják a pénzt a fociba.


Kérdező, minek vitatkozol idiótákkal? Ezek még ahhoz is tapsikolnának, ha Andorrától kikapnánk. Amúgy tényleg az ilyenek miatt jutott ideáig a magyar foci. Nekik minden haladó elgondolás támadás. Ők a langyos szarban szeretnek dagonyázni. Mert ilyen egy "jó" konzervatív. Sose előre, mindig csak a langyos posványban. A tömegsport felélesztését meg nagyon adom (ez is egy baloldali, szociális téma). Az meg, hogy "ilyen a felhozatal", a legcinikusabb pofátlanság. Ha nincs tömegsport és a sportvezetők nem járják a grundokat, sok gyerekről ki sem derül, hogy tehetséges lehetne.

2021. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem támogatja a jobboldal a tömegsportot. Nem nyereséges, nincs benne pénz. Persze hosszú távon sokkal több pénzt tud hozni egy jó tömegsport, de ezek a neolibsik csak a rövid távú haszonszerzésig látnak el. A tömegsport leépítése volt a legnagyobb hiba.
2021. szept. 6. 17:11
 23/29 anonim ***** válasza:
84%

"A felhozatal olyan lesz, amilyenné képezzük."

áruld már el, hogy azt, akiben nincsen meg az a tehetség, hogy válogatott szintü focista legyen, csak egy NB1-es szintű játékos azt, hogy képzed?

sz*rból nemlehet várat építeni


"Tehát hiába játszod az agyad (helyét), pont a hozzád hasonló csürhe miatt tart ott a magyar labdarúgás, ahol."

aztán miért pont én miattam? én futkorászok ott a pályán? én válogatom össze a keretet? miért pont én miattam tart ott, ahol? segíts kérlek, miben javítsak?


"Takarodni fogtok, illetve a gazdáid."

elkell, hogy szomorítsalak, de jelenleg nem úgy néz ki, hogy Orbánék mennek 22-ben, és amilyen nálatok a felhozatal, háááát, siralmas, na mind1, csak gondoltam szólok, hogy ne bízzad el magad annyira, mert nagy felsülés lesz a vége


ja és normálisan beszélj, énse szóltam hozzád tahó módon

#19 voltam :) na csövi

2021. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Ááááá nem, csak már az első mondatoddal az utcaszéli suttyó színvonalát hoztad. :D Nekem mondod, hogy az O1G egy fos? Annyi fantázia nincs bennük, hogy saját narratívájuk legyen, és ne egy fideszes oligarchától idézzenek. A vicc az, hogy még ez a töketlen társaság is nyerhet, ha így tolja fullba a kretént a fidesz.


"áruld már el, hogy azt, akiben nincsen meg az a tehetség, hogy válogatott szintü focista legyen, csak egy NB1-es szintű játékos azt, hogy képzed?"


Ez az, amivel nem értek egyet. Honnan gondolod, hogy nincs meg az a tehetség, ha nincs tömegsport? Minden nagyobb klubnak megvannak a maga akadémiái. De ezek a műhelyek mind a tömegsportra épülnek, az Ajax akadémiájától kezdve a La Másián át az összes nagyobb klub igyekszik minél nagyobb merítési lehetőségekből válogatni. Nálunk meg vannak az akadémiák, és azt mondják a kluboknak, tessék, ebből lehet válogatni. De az akadémiai rendszert már évekkel ezelőtt lehúzták az MLSZ által megrendelt auditok, az érdekes az, hogy ugyanazokat a problémákat fogalmazták meg, amiket én is látok nap mint nap a munkahelyeken. Szervezetlenség, nincsenek definiálva a munkakörök, hosszú távú stratégia hiánya, uram-bátyám kapcsolatok, ami mindenről szól, csak a szakmaiságról nem.

2021. szept. 6. 19:14
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a sportba rakjon pénzt a kormány, mint külföldi terrorszervezetek vagy hasonlók támogatásába (mert más országok ezt teszik).

Amúgy meg el kell fogadni, hogy a foci ilyen népszerű itthon. A magyar-franciát 6 millió ember nézte. Ez őrült soknak számít. Nincs még egy ilyen dolog, ami ennyire össze tud kötni akár teljesen idegen embereket is, mint a foci. Sosem fogom elfelejteni, miképpen egy random nagypapával sírva ölelkeztem Fiola góljánál júniusban. Na ilyenre mi más képes?

2021. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
2 vereség után már komikusan gyenge?? Barátom, te ne írj ilyeneket ha nem értesz a sporthoz! A francia és a német meccs után egész Európa a magyarok kiemelkedő teljesítményéről beszélt, te idióta! Az most igaz, hogy albánia ellen nem volt meg az a tűz, de attól még nem kell itt gyengézni. Ja és ha valami nem oké, akkor lehet menni futni 90 percet és az utsó minutumban is pontosan beadni, tizengyest rúgni, stb. Gondolom ott halnál meg.
2021. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26-os, ezt te sem gondolhattad komolyan. :D Ennyi erővel egy balesetet okozó buszsofőr is mondhatná, hogy "te se tudsz jobban buszt vezetni". Mindenkinek azt kell a legjobban csinálnia, amihez ért. Teljesen értelmetlen volt ez a részedről.


Ha neked ez tetszett, a te dolgod. Csak ne legyen közöd soha a magyar focihoz, mert akkor örökre ilyen marad. :D

2021. szept. 6. 22:09
 28/29 anonim ***** válasza:

Németország kiesett idén is a vb-ről.


Hiába volt újítás

2023. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
56%
Milyen hazug gyökér jobboldal te nyomorék Brüsszeli gyurcsányista a baloldal a hazug gyökér akiknek semmi nem tetszik amit a magyar kormány csinál
2023. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!