Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek is lesz ma pusztít...

Szerintetek is lesz ma pusztítva a katalán gárda?

Figyelt kérdés
Nagyon bízom benne hogy a bajorok ütnek még párat a szegre a katalánok koporsóján

#államadósság #katalán #1 milliard euro #mém csapat
2021. szept. 14. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok Barca drukker de megnézném a fejed ha elkalapálnák a Bayernt. :D
2021. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gurítanak nekik egy laza ötöst, talán a Barca majd egy tizenegyesből azért betalál becsületgólként
2021. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1/2 anonim ***** válasza:


Nézheted a fejemet nyugodtan, kettes oddson raktam 80 ezerrel a bayernt. Tippmixelek 6 éve, de ekkora értéket még nem láttam a kínálatban mint a tegnapi kettes odds, egyszerűen értelmezhetetlen ezt hogy gondolták az irodák.



A két csapat között szakadékos különbség volt, az "államadósság" bőrszalonna örülhet a 3 gólös különbségnek, csak a játék képét tekintve lehetett volna ez egy 5ös alsó hangon. Meg hát a két kezes lökést is illene azért befújni ugye :D

2021. szept. 15. 05:53
 4/12 anonim ***** válasza:

#3 Mai meccsekre adsz valami jó tanácsot mester?


(mindenféle gúnyolódás nélkül kérdezem)

2021. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te biztos valami SipkaMadrid drukker vagy. Remélem az Inter elkeni a szátokat, pedig a "grandesintért" is rühellem. 🤣🤣
2021. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Haha nyert a Real barátocskám
2021. szept. 16. 06:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Ma a Fradi kiüti a Leverkusent, ezt biztosra mondom.


Már meg is raktam egy 10-essel.

2021. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
SipkaMadrid... Azt mond már meg, hogy a 3 BL-t miért csak csalással tudtátok megnyerni? Ha az UEFA nem nyomná őket ennyire, sehol se lenne a SipkaMadrid, örök búcsúzója lenne a BL nyolcaddöntőnek. Amikor bejött a VAR, nem is tudtak már csalni, az Ajax szétszopatta őket...
2021. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Egyrészt nem vagyok madrid szurkoló

Másrészt szerintem egy Barca Chelsea döntő után pofa lapos, ami kb a komplett sport történelem legnagyobb elcsalt mérkőzése volt a bőrszalonna javára. De hát ez van, ott volt pár száz millió divatdrukker szopni kellett őket az uefának lefele

2021. szept. 17. 07:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor egy sértődött cselszis vagy🤣🤣🤣🤣


Ruszkik pénzén felhízlalt csapat....🤣

2021. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!