Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A sok okos most miért temeti...

A sok okos most miért temeti a Barcelonát?

Figyelt kérdés

Egy teljesen várható vereségez szenvedett a Bayerntől. A jelenlegi Bayernt talán csak 2-3 csapat tudná most megverni, erre a sok okos olyanokat ír, hogy "megszűnik a Barca", "kiesnek a spanyol másodosztályba" meg ehhez hasonló baromságokat.


Nagy nehezen megmenekült a klub a csődtől, nem lehetett jó játékosokat igazolni, muszáj 17-18 éves fiatalokra építeni a csapatot. 2-3 év múlva a Pedri-Gavi-Frenkie De Jong-Puig-Fati-Araujo-Garcia tengely végig fogja verni a világot.


2021. szept. 15. 19:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Annyira szánalmas hogy írok egy 10 bekezdéses szöveget és egy 2 soros vinnyogást bírsz előadni csak


Nem mondtam hogy nem nagy tehetségek, annyit mondtam hogy ne vedd készpénznek hogy klasszisok lesznek belőlük, mert az élet nem FIFA. Ennyi.


Képzeld, én nem 3 éve nézek focit mint te, én láttam, hogy hogy mozgott Xavi-Iniesta 20 évesen, és azt is látom, hogy Puig ehhez képest például sehol nincs, hiába nagy tehetség, és hiába lehet, hogy klasszis lesz belőle.


Minek teszed fel a kérdést egyáltalán, ha minden olyan válaszra ami nem ért veled egyet behisztizel mint egy 5 éves kisgyerek? :'DDDD


Azt akarod hallani hogy 2 év múlva a Barcából világverő csapat lesz?


Ok, akkor egyetértek, 2 év múlva a Barca a teljes naprendszer világbajnoka lesz, a D csapatukkal fogják nyerni a BL-eket, a bajnokságokat meg ifikeretekkel fogják behúzni :'DDD

Csak aztán ne hisztizz ha 2 év múlva a klub ugyanott lesz mint most, a fiatalok fele meg középcsapatokban fog játszani a karrierjük végéig, mint az elmúlt 10 évben a Barca-akadémisták 90 százaléka.

2021. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

PS: Gyerekként a Barcának drukkoltam, (a nagy sikerek idején) aztán ahogy láttam hogy Bartomeu szétcs*szi a csapatot és kiöli a klubból az identitást, kiábrándultam belőlük.


5-6 éve egy olyan csapatnak drukkolok, amelyik 15 éve nem nyert semmilyen kupát, amelyiknek a legjobb játékosait folyamatosan elcsábítják a topcsapatok, és amelyik nem tud versenyezni az arab sejkek csapataival pénzügyi szinten.


Távolabb nem is állhatnék attól, hogy olajsejkek csapataiért rajongjak :DD

2021. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nehéz úgy vitázni érvekkel alátámasztva a Barcáról, hogy te egy elvakult hungarokatalán vagy. A szaros csődegyesületed a bl közelében nem lesz 10 évig, pont.


Kérdést meg ne tegyél fel ha nem tetszik a releváns, érvekkel alátámasztott válasz. Amit a 7es írt az betűről betűre van így

2021. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Majd ha pár év múlva visszatér a klub az elitbe, akkor majd meg pislogtok. De szurkoljatok az identitás nélkül PSG-nek, meg City-nek.."


Ja értem. Majd ha visszatér. Ez aztán az érv xddd

2021. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

PS


Milyen identitásról besézlsz amúgy?

Az volt az identitás amikor a barca fillérekért egy gyerekeket támogató szervezet nevét viselte a mezén, miközben átlag 8 saját nevelés volt a pályán, mind világklasszisként a posztján.


A mai rakutenes bassszunk el évente 250 milliót hulladék szarokra barcában neked még mi az indentitás?

Bartomeu totálisan kiherélte többek között azt is . Kajakra azon gondolkozok évek óta, hogy kettős játékot játszott, és szánt szándékkal tette tönkre a barcát mert ennyire tragikusan szarul csapatot nem lehet vezetni

2021. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Bartomeu szerintem szándékosan tette a klubot tönkre a klubot, de bízom benne, hogy Laporta megmenti majd a klubot. Jó úton haladnak, mert már most elég sok bértömeget felszabadítottak.


Az identitást pedig a katalán futballra értettem, a legendás Tiki-taka, illetve a legendás La Masia-ról érkező klasszisokra felépített csapatot értem. Igen, ez az unicefes időszak volt.


Egyébként most példálóztál Xavival, Iniestaval. Hát karrierje elején nehezen indult Iniesta is, több év kellett mire világklasszisá érett, akkor szeretted egy Puig nem tud világklasszisá válni?


Én se három éve nézek futballt, csak betelt a pohár nálam, hogy minden létező fórumon a kedvenc csapatomat gyalázzák, holott nem a csapat, hanem Bartomeu tehet a kialakult helyzetről. Sajnálom, de ez nekem rosszul esik! Az is rosszul esik, ha a magyar válogatottat gyalázzák.

2021. szept. 16. 16:09
 17/24 A kérdező kommentje:

És igen, fanatikusan szeretem a Barcát, akkor is ő nekik fogok szurkolnék, ha kiesnének a másodosztályba. Akkor is Barca szurkoló leszek, ha 10 évig nem lesz BL győzelem. De nem fog 10 évig tartani a rossz széria.


Ez az idény a túlélésről fog szólni, ez van, de én akkor is kitartok a klub mellett. Hiszek benne, hogy pár éven belül vissza fog a csapat térni az elitbe. Vagy talán tilos hinnem benne? Nem bízhatok a csapatomban?

2021. szept. 16. 16:13
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
Oké, bár a kérdéshez nem tudom mi köze van ahhoz hogy te örökre barca fan leszel
2021. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

,,Ez az idény a túlélésről fog szólni, ez van, de én akkor is kitartok a klub mellett. Hiszek benne, hogy pár éven belül vissza fog a csapat térni az elitbe. Vagy talán tilos hinnem benne? Nem bízhatok a csapatomban?"


Nem mondta senki, hogy tilos bízni a csapatodban. Én csak annyit mondtam, hogy NE vedd készpénznek azt, hogy ezekből a játékosokból klasszisok lesznek csak azért, mert a Barca akadémiájáról jöttek.

Mondom, van 3-4 olyan játékos, akiben benne van az, hogy klasszis lesz, de a ma Barcában játszó fiatalok nagy részéről ez sajnos nem mondható el.


Én sem akarom azt látni ahogy PSG-k, Cityk nyerik meg a BL-t miután felvásárolták a világot, sőt, a Premier League-dominanciából is elegem van, (jelenleg senki nem tud versenyezni a PL-klubokkal pénzügyi szinten a PSG-t kivéve), de felesleges elvakultnak lenni



,,muszáj 17-18 éves fiatalokra építeni a csapatot. 2-3 év múlva a Pedri-Gavi-Frenkie De Jong-Puig-Fati-Araujo-Garcia tengely végig fogja verni a világot."


Erről beszéltem.. Gavinak KÉT darab meccse volt a Barcában, összesen NEGYVENHÉT PERCET játszott eddig, de te már belelátod a világklasszist, és kb elkönyveled, hogy ok, 2-3 év múlva belőle egy isten lesz.. Ezt hívják elfogultságnak



Meg még a stílusod nem volt szimpatikus btw

Megértem, idegesít téged arengeteg retardált "szurkoló", akik azon élvezkednek, hogy a Barca milyen mélyen van, és hogy kb jobban örülnek a Barca szenvedéseinek mint a saját csapatuk sikereinek, de miért lesz jobb neked attól, hogy te is ilyen proli módon viselkedsz?


A legutolsó 2 kommented már tök normális volt, így kellett volna vitázni normálisan a kezdetektől fogva, az idiótákkal meg nem kell foglalkozni, mert úgyse tudsz velük csinálni semmit.

2021. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#19

Elragadtak az érzelmek, sajnálom! ☹️

2021. szept. 17. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!