Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki használ Huawei watch fit...

Aki használ Huawei watch fit aktivitás mérőt mennyire van vele megelégedva? Mennyire pontosan mér?

Figyelt kérdés

#Huawei #okos #okosóra #Huaweiwatchfit
2021. júl. 14. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem. Nem tudom, mennyire pontosan mér, egyik ilyen eszköz sem 100%-ban megbízható. Előző órám Honor band 4 volt, azzal összehasonlítva egészen biztos, hogy pontosabban mér a Huawei watch fit. Pl. a Honor képes volt 100 kcalt mérni egy negyed órás tornára, a Huawei erre kb. 30-40 kcalt szokott mérni, ami sokkal reálisabb. Nagyon függ a pulzustól. Azt is jól méri, de ha mondjuk nem sokkal edzés előtt ittam kávét, akkor magasabb pulzust mér, így magasabb energia felhasználást is.

Van benne GPS, ami szintén elég pontos. Kivéve nyílt vízi úszásnál, ha nem tartod ki a kezed sokszor a vízből. De víz alatt semmilyen GPS nem tud mérni.

Az alvásfigyelése is sokkal megbízhatóbb az előző órámhoz viszonyítva, de nyilván nem tökéletes.

2021. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!